Snelle link
Snel contact
Adres
No. 234, Changhuang Road, Changping Town, 523586, Dongguan, Guangdong, China
Tel
86-769-83823890
Onze nieuwsbrief
Abonneer u op onze nieuwsbrief voor kortingen en meer.
De EI57 ingekapselde laagfrequente stroom- en besturingstransformator is voorzien van lemmen en een geïntegreerde metalen bevestigingssteun.Deze transformator zorgt voor spanningsomzetting en elektrische isolatie voor industriële apparatuur die werkt met 50 Hz of 60 Hz wisselstroom.
Opmerking:Alle numerieke waarden zijn typische aankoopreferenties in plaats van gegarandeerde beoordelingen.De definitieve specificaties moeten in de goedgekeurde documentatie worden bevestigd..
| Industrie en toepassing | Gemeenschappelijke inputvereisten | Gemeenschappelijke outputvereisten | Parameters die door kopers worden geprioriteerd | Ondersteuning voor Chipsen-aanpassingen |
|---|---|---|---|---|
| HVAC-apparatuur | 120 V, 208 V, 220 V, 230 V, 240 V, 277 V, 380 V, 400 V, 415 V of 480 V wisselstroom | 12 V, 24 V, 48 V of door de klant gespecificeerde wisselstroomuitgang | VA-classificatie, temperatuurstijging, isolatieklasse, montageafmetingen, continue werking | Inlaatkraan, uitgangsspanning, VA-classificatie, thermische bescherming, beugel, eindpunten, inkapseling |
| Industriële besturingspanelen | 110 V tot 480 V wisselstroom bij 50 Hz of 60 Hz | 12 V, 24 V, 36 V, 48 V, 110 V of 120 V wisselstroom | Regeling, isolatie, dielectrische sterkte, kortsluiting, terminalopstelling | enkelvoudige of meerdere primaire wikkels, meerdere secundaire wikkels, eindstukken, montage |
| Testinstrumenten | 100 V, 115 V, 120 V, 220 V, 230 V of 240 V wisselstroom | 6 V tot 48 V wisselstroom of toepassingsspecifieke uitgang | Laag geluidsniveau, spanningsnauwkeurigheid, lekstroom, isolatie, thermische stabiliteit | Elektrostatisch afscherming, laag geluidsopwikkeling, uitgangsvermogen, isolatiesysteem |
| Commerciële apparatuur | 110 V, 120 V, 220 V, 230 V of 240 V wisselstroom | 9 V, 12 V, 18 V, 24 V of 36 V wisselstroom | Compacte afmetingen, kosten, temperatuurstijging, betrouwbaarheid van de terminal, veiligheidsdocumentatie | Afmetingen, beugel, eindstukken, looddraad, veiligheidsstukken, warmtebeschermers |
| Hoogspanningsregelmodules | 380 V, 400 V, 415 V, 440 V of 480 V wisselstroom | 12 V, 24 V, 48 V, 110 V of 120 V wisselstroom | Creepage clearance, coördinatie van isolatie, dielectrische sterkte, temperatuurstijging | Hoogspanningswinding, versterkte isolatie, barrières, op maat gemaakte primaire kranen |
| Elektrische bedieningsapparaten voor buiten | Regio-specifieke netspanning | 12 V, 24 V of door de klant gespecificeerde regelspanning | Inkapseling, vochtbestendigheid, corrosiebestendigheid, bedrijfstemperatuur, betrouwbaarheid | Verpakkingsmateriaal, behuizing, eindstukken, milieuvaluatie |
| Automatisering van gebouwen | 120 V, 208 V, 230 V, 240 V of 277 V wisselstroom | 12 V of 24 V wisselstroom | Continu bedrijf, efficiëntie, laag geluidsniveau, afmetingen van de installatie | Spanningsconfiguratie, montagebeugel, eindpunten, warmtebescherming |
| Beveiliging en toegangscontrole | 110 V, 120 V, 220 V, 230 V of 240 V wisselstroom | 12 V, 16 V, 18 V of 24 V wisselstroom | Regulering, continue stroom, temperatuurstijging, compacte installatie | Uitgangsspanning, stroomcapaciteit, veiligheidsvoorziening, terminalconfiguratie |
| Medische en laboratoriumapparatuur | Regio-specifieke netspanning | Specifieke toepassing geïsoleerde wisselstroomuitgang | Isolatie, lekstroom, thermische prestaties, lawaai, traceerbaarheid | Toepassingsspecifieke wikkeling, isolatie, afscherming, testen, documentatie |
| Controllers voor hernieuwbare energie | 110 V tot 480 V hulpstroom | 12 V, 24 V, 48 V of 110 V wisselstroom | Brede invoeropties, isolatiebetrouwbaarheid, temperatuurstijging, levensduur | Meerdere spanningskraan, versterkte isolatie, beschermingsinrichtingen, montage |
| Machines en motoren | 220 V, 230 V, 380 V, 400 V, 415 V, 440 V of 480 V wisselstroom | 24 V, 48 V, 110 V of 120 V wisselstroom | Inbrengvermogen, regulering, isolatie, warmtebescherming, trillingsvermogen | Primaire kraan, secundaire spanning, VA-capaciteit, beugel, terminalstructuur |
| Spoorwegen en speciale industriële systemen | Klantgespecificeerde wisselstroomvoorziening | Klant gespecificeerde geïsoleerde output | Temperatuurbereik, trillingen, isolatie, brandprestaties, documentatie | Speciale materialen, validatieplannen, traceerbaarheid, project-specifieke testen |
| Parameter | Typische referentie van het onderzoek | Aanpassingsstatus |
|---|---|---|
| Kerntype | EI57 gelamineerd silicium staal kern | Aanpasbaar |
| Werkfrequentie | 50 Hz, 60 Hz of 50 Hz en 60 Hz compatibel | Aanpasbaar |
| Primaire spanning | 100 V tot 480 V wisselstroom, afhankelijk van de isolatie- en wikkeldeconstructie | Aanpasbaar |
| Secundaire spanning | 6 V tot 120 V wisselstroom | Aanpasbaar |
| Vermogensvermogen | Ongeveer 10 VA tot 50 VA, afhankelijk van de temperatuurstijging en constructie | Aanpasbaar |
| Primary Windings | Eenvoudige, dubbele of meerdere spanningstoestellen | Aanpasbaar |
| Sekundarische opwikkelingen | Eenvoudige, dubbele of meerdere geïsoleerde uitgangen | Aanpasbaar |
| Spanningsregeling | Geconstateerd op basis van nominale belasting en klanttolerantie | Klantgegevens |
| Geen belastingstroom | Gecontroleerd volgens kernmateriaal, spanning en frequentie | Klantgegevens |
| Efficiëntie | Geoptimaliseerd op basis van vermogen, wikkeling en temperatuurvereisten | Aanpasbaar |
| Isolatie klasse | Klasse B, klasse F of project-specifiek systeem | Aanpasbaar |
| Dielectrische sterkte | Definieerd door werkspanning, isolatiesysteem en veiligheidsnorm | Klantgegevens |
| Temperatuurverhoging | Ontworpen op basis van nominale belasting, omgevingstemperatuur en omhulselomstandigheden | Klantgegevens |
| Werktemperatuur | Standaard industrieel of uitgebreid temperatuurontwerp | Aanpasbaar |
| Inkapseling | Deel- of volledige inkapseling met behulp van toepassingsgeschikte verbinding | Aanpasbaar |
| Thermische bescherming | Vermogen van de fabrikant om de verwarming te vermijden | Facultatief |
| Terminaltype | Blade terminal, PCB pin, looddraad, connector of eindblok | Aanpasbaar |
| Montage methode | Geïntegreerde beugel, chassisbevestiging of door de klant gespecificeerde bevestiging | Aanpasbaar |
| Elektrostatisch schild | Beschikbaar tussen primaire en secundaire opwikkelingen | Facultatief |
| Afmetingen | Gebaseerd op het EI57-platform en de installatie van de klant | Te bevestigen |
| Certificering | De toepasselijkheid van de certificering moet worden bevestigd voor het exacte onderdeelnummer. | Afhankelijk van het project |
| Markering | Elektrische gegevens, logo, partijcode en informatie over traceerbaarheid | Aanpasbaar |
| Verpakking | Individueel beschermingsmateriaal, bak, karton of door de klant gespecificeerde verpakking | Aanpasbaar |
| Constructie-element | Beschrijving |
|---|---|
| Magnetische kern | EI57 gelamineerde siliciumstaalkern, ontworpen voor 50 Hz en 60 Hz |
| Eerste wikkeling | koperen wikkels, geconfigureerd voor enkelspannings-, dubbelspannings- of meerdere-invoerkraan |
| Secundaire wikkeling | Eenvoudige of meerdere uitgangswikkelingen, ontwikkeld volgens de eisen van spanning en stroom |
| Bobbin | Isolatie spoel voormalig geselecteerd volgens temperatuur en isolatie eisen |
| Isolatiesysteem | Interlaagisolatie, barrières, behuizing, band en margebeheersing volgens het goedgekeurde ontwerp |
| Inkapseling | Isolatiecompound beschermt de wikkeling en verbetert de weerstand tegen het milieu |
| Terminals | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Montagebeugel | Metalen beugels voor het onderstel of het paneel |
| Thermische bescherming | Termische zekerheid, thermostaat of herstelbare beschermer beschikbaar indien nodig |
| Elektrostatisch schild | Optioneel afscherming tussen wikkels voor geluidsgevoelige apparatuur |
| Identificatiemerk | Op maat gemaakte informatie over spanning, vermogen, bedrading, batch en traceerbaarheid |
Chipsen stelt productie- en inspectieplannen op volgens goedgekeurde elektrische specificaties, mechanische tekeningen, veiligheidsvoorschriften en beoogde toepassingen.
| Inspectiepost | Doel van de inspectie |
|---|---|
| Test van het omdraaiverhouding | Bevestigt de ontworpen relatie tussen primaire en secundaire spanning |
| Geen belastingspanningstest | Verifieert uitgangsspanning zonder aangesloten belasting |
| Vollastspanningstest | Bevestigt de uitgangsspanning en de regulering bij nominale belasting |
| Geen belastingstroomtest | Beoordeelt magnetische opwinding en kernassemblage prestaties |
| Test van de wikkelweerstand | Bevestigt de consistentie van de wikkeling en de conditie van de geleider |
| Isolatieweerstandstest | Beoordeelt isolatie tussen wikkels, kern, beugel en eindpunten |
| Dielectrische sterkteproef | Bevestigt de gespecificeerde isolatie bestandheid |
| Inductie-spanningstest | Beoordeelt de integriteit van de isolatie |
| Temperatuurverhogingstest | Bevestigt de thermische prestaties onder bepaalde belasting- en omgevingsomstandigheden |
| Test van vermogen en efficiëntie | Beoordeelt het verlies van input en de prestaties van output |
| Polariteits- en faseproef | Bevestigt de oriëntatie van de wikkeling en de relaties tussen de verschillende wikkels |
| Inspectie van geluidsoverlast | Controles van abnormale trillingen of kerngeluid |
| Test van de sterkte van de terminal | Beoordeelt de mechanische betrouwbaarheid van terminals |
| Afmetingsinspectie | Bevestigt de naleving van de goedgekeurde mechanische tekening |
| Inspectie van de inkapseling | Controles dekking, scheuren, leegtes, verontreiniging en oppervlakte conditie |
| Test van de warmtebeschermer | Bevestigt de werking van het beschermingsapparaat indien geïnstalleerd |
| Inspectie van het uiterlijk | Bevestigt de etikettering, de montage van de beugel en de vervaardiging |
| Verpakkingsinspectie | Bevestigt hoeveelheid, bescherming, etiketten en verzendconfiguratie |
Opmerking:Voor automobiel-, medische, spoorweg-, buiten- en andere speciale industriële toepassingen is toepassingsspecifieke validatie vereist.de aanvaardingsgrens en de bemonsteringsplannen moeten in de goedgekeurde kwaliteitsovereenkomst worden bevestigd.
