Szybki link
Szybki kontakt
Adres
Nr 234, Changhuang Road, Changping Town, 523586, Dongguan, Guangdong, Chiny
Tel
86-769-83823890
Nasz biuletyn
Zapisz się do naszego newslettera, aby uzyskać zniżki i nie tylko.
Hermetyczny transformator mocy i sterowania niskiej częstotliwości EI57 wyposażony jest w styki łopatkowe i zintegrowany metalowy wspornik montażowy. Transformator ten zapewnia konwersję napięcia i izolację elektryczną dla urządzeń przemysłowych pracujących z zasilaniem prądu przemiennego o częstotliwości 50 Hz lub 60 Hz.
Uwaga: Pokazana tabliczka znamionowa przedstawia jedną niestandardową konfigurację elektryczną. Wszystkie wartości liczbowe są typowymi odniesieniami zakupowymi, a nie gwarantowanymi parametrami. Ostateczne specyfikacje muszą zostać potwierdzone w zatwierdzonej dokumentacji.
| Przemysł i zastosowanie | Wspólne wymagania dotyczące wejścia | Wspólne wymagania dotyczące wyjścia | Parametry priorytetowe dla kupujących | Wsparcie w zakresie personalizacji Chipsen |
|---|---|---|---|---|
| Urządzenia HVAC | 120 V, 208 V, 220 V, 230 V, 240 V, 277 V, 380 V, 400 V, 415 V lub 480 V AC | 12 V, 24 V, 48 V lub napięcie wyjściowe AC określone przez klienta | Moc znamionowa VA, wzrost temperatury, klasa izolacji, wymiary montażowe, praca ciągła | Odprowadzenia pierwotne, napięcie wyjściowe, moc znamionowa VA, zabezpieczenie termiczne, wspornik, styki, hermetyzacja |
| Przemysłowe panele sterowania | 110 V do 480 V AC przy 50 Hz lub 60 Hz | 12 V, 24 V, 36 V, 48 V, 110 V lub 120 V AC | Regulacja, izolacja, wytrzymałość dielektryczna, zabezpieczenie przed zwarciem, układ styków | Pojedyncze lub wielokrotne uzwojenia pierwotne, wielokrotne uzwojenia wtórne, styki, montaż |
| Instrumenty pomiarowe | 100 V, 115 V, 120 V, 220 V, 230 V lub 240 V AC | 6 V do 48 V AC lub wyjście specyficzne dla aplikacji | Niski poziom hałasu, dokładność napięcia, prąd upływu, izolacja, stabilność termiczna | Ekranowanie elektrostatyczne, uzwojenie o niskim poziomie hałasu, tolerancja wyjściowa, system izolacji |
| Urządzenia AGD | 110 V, 120 V, 220 V, 230 V lub 240 V AC | 9 V, 12 V, 18 V, 24 V lub 36 V AC | Kompaktowe wymiary, koszt, wzrost temperatury, niezawodność styków, dokumentacja bezpieczeństwa | Wymiary, wspornik, styki, przewody, bezpieczniki, zabezpieczenia termiczne |
| Wysokonapięciowe moduły sterowania | 380 V, 400 V, 415 V, 440 V lub 480 V AC | 12 V, 24 V, 48 V, 110 V lub 120 V AC | Przerwy izolacyjne, koordynacja izolacji, wytrzymałość dielektryczna, wzrost temperatury | Uzwojenie wysokiego napięcia, izolacja wzmocniona, bariery, niestandardowe odczepy pierwotne |
| Zewnętrzne urządzenia sterowania elektrycznego | Napięcie sieciowe specyficzne dla regionu | 12 V, 24 V lub napięcie sterujące określone przez klienta | Hermetyzacja, odporność na wilgoć, odporność na korozję, temperatura pracy, niezawodność | Materiał hermetyzujący, powłoka wspornika, styki, walidacja środowiskowa |
| Automatyka budynkowa | 120 V, 208 V, 230 V, 240 V lub 277 V AC | 12 V lub 24 V AC | Praca ciągła, wydajność, niski poziom hałasu akustycznego, wymiary instalacyjne | Konfiguracja napięcia, wspornik montażowy, styki, zabezpieczenie termiczne |
| Systemy bezpieczeństwa i kontroli dostępu | 110 V, 120 V, 220 V, 230 V lub 240 V AC | 12 V, 16 V, 18 V lub 24 V AC | Regulacja, prąd ciągły, wzrost temperatury, kompaktowa instalacja | Napięcie wyjściowe, zdolność prądowa, układ bezpieczników, konfiguracja styków |
| Medyczne i laboratoryjne urządzenia | Napięcie sieciowe specyficzne dla regionu | Wyjście AC izolowane specyficzne dla aplikacji | Izolacja, prąd upływu, wydajność termiczna, hałas, identyfikowalność | Uzwojenie specyficzne dla aplikacji, izolacja, ekranowanie, testowanie, dokumentacja |
| Sterowniki energii odnawialnej | Zasilanie pomocnicze AC od 110 V do 480 V | 12 V, 24 V, 48 V lub 110 V AC | Szerokie opcje wejściowe, niezawodność izolacji, wzrost temperatury, żywotność | Wielokrotne odczepy napięcia, izolacja wzmocniona, urządzenia zabezpieczające, montaż |
| Sterowanie maszynami i silnikami | 220 V, 230 V, 380 V, 400 V, 415 V, 440 V lub 480 V AC | 24 V, 48 V, 110 V lub 120 V AC | Zdolność prądu rozruchowego, regulacja, izolacja, zabezpieczenie termiczne, odporność na wibracje | Odprowadzenia pierwotne, napięcie wtórne, moc VA, wspornik, konstrukcja styków |
| Systemy kolejowe i specjalne przemysłowe | Zasilanie AC określone przez klienta | Wyjście izolowane określone przez klienta | Zakres temperatury, wibracje, izolacja, odporność ogniowa, dokumentacja | Materiały specjalne, plany walidacji, identyfikowalność, testy specyficzne dla projektu |
| Parametr | Typowa referencja zapytania | Status personalizacji |
|---|---|---|
| Typ rdzenia | Rdzeń z laminowanej stali krzemowej EI57 | Możliwość personalizacji |
| Częstotliwość pracy | 50 Hz, 60 Hz lub kompatybilny z 50 Hz i 60 Hz | Możliwość personalizacji |
| Napięcie pierwotne | 100 V do 480 V AC w zależności od konstrukcji izolacji i uzwojenia | Możliwość personalizacji |
| Napięcie wtórne | Zwykle 6 V do 120 V AC | Możliwość personalizacji |
| Moc znamionowa | Około 10 VA do 50 VA w zależności od wzrostu temperatury i konstrukcji | Możliwość personalizacji |
| Uzwojenia pierwotne | Pojedyncze wejście, podwójne wejście lub wielokrotne odczepy napięcia | Możliwość personalizacji |
| Uzwojenia wtórne | Pojedyncze, podwójne lub wielokrotne wyjścia izolowane | Możliwość personalizacji |
| Regulacja napięcia | Zdefiniowana zgodnie z obciążeniem znamionowym i tolerancją klienta | Określone przez klienta |
| Prąd bez obciążenia | Kontrolowany zgodnie z materiałem rdzenia, napięciem i częstotliwością | Określone przez klienta |
| Wydajność | Zoptymalizowana zgodnie z mocą znamionową, uzwojeniem i wymaganiami temperaturowymi | Możliwość personalizacji |
| Klasa izolacji | Klasa B, Klasa F lub system specyficzny dla projektu | Możliwość personalizacji |
| Wytrzymałość dielektryczna | Zdefiniowana przez napięcie robocze, system izolacji i normę bezpieczeństwa | Określone przez klienta |
| Wzrost temperatury | Zaprojektowany zgodnie z obciążeniem znamionowym, temperaturą otoczenia i warunkami obudowy | Określone przez klienta |
| Temperatura pracy | Standardowa przemysłowa lub rozszerzona konstrukcja temperaturowa | Możliwość personalizacji |
| Hermetyzacja | Częściowa lub całkowita hermetyzacja przy użyciu odpowiedniego dla aplikacji związku | Możliwość personalizacji |
| Zabezpieczenie termiczne | Bezpiecznik termiczny, termostat lub samoczynnie resetujący się protektor, jeśli jest wymagany | Opcjonalnie |
| Typ styku | Styk łopatkowy, pin PCB, przewód, złącze lub blok zacisków | Możliwość personalizacji |
| Metoda montażu | Zintegrowany wspornik, montaż na obudowie lub uchwyt określony przez klienta | Możliwość personalizacji |
| Ekran elektrostatyczny | Dostępny między uzwojeniami pierwotnym i wtórnym | Opcjonalnie |
| Wymiary | Na podstawie platformy EI57 i obudowy instalacyjnej klienta | Do potwierdzenia |
| Certyfikacja | Możliwość certyfikacji musi zostać potwierdzona dla dokładnego numeru części | Zależne od projektu |
| Oznakowanie | Dane elektryczne, logo, kod partii i informacje o identyfikowalności | Możliwość personalizacji |
| Pakowanie | Indywidualna ochrona, tacka, karton lub opakowanie określone przez klienta | Możliwość personalizacji |
| Element konstrukcyjny | Opis |
|---|---|
| Rdzeń magnetyczny | Rdzeń z laminowanej stali krzemowej EI57 zaprojektowany do pracy przy 50 Hz i 60 Hz |
| Uzwojenie pierwotne | Uzwojenie miedziane skonfigurowane dla pojedynczego napięcia, podwójnego napięcia lub wielu odczepów wejściowych |
| Uzwojenie wtórne | Pojedyncze lub wielokrotne uzwojenia wyjściowe opracowane zgodnie z wymaganiami napięcia i prądu |
| Karkas | Izolujący formierz cewki wybrany zgodnie z wymaganiami dotyczącymi temperatury i izolacji |
| System izolacji | Izolacja międzywarstwowa, bariery, rurki, taśmy i kontrola marginesów zgodnie z zatwierdzonym projektem |
| Hermetyzacja | Izolujący związek chroni zespół uzwojenia i poprawia odporność na warunki środowiskowe |
| Styki | Styki łopatkowe, piny PCB, przewody, złącza lub niestandardowe styki |
| Wspornik montażowy | Zintegrowany metalowy wspornik do montażu na obudowie lub panelu |
| Zabezpieczenie termiczne | Bezpiecznik termiczny, termostat lub protektor resetowalny dostępne, gdy są wymagane |
| Ekran elektrostatyczny | Opcjonalny ekran między uzwojeniami dla urządzeń wrażliwych na hałas |
| Etykieta identyfikacyjna | Niestandardowe napięcie, moc, okablowanie, partia i informacje o identyfikowalności |
Chipsen tworzy plany produkcji i inspekcji zgodnie z zatwierdzonymi specyfikacjami elektrycznymi, rysunkami mechanicznymi, wymogami bezpieczeństwa i zamierzonymi zastosowaniami.
| Pozycja kontrolna | Cel kontroli |
|---|---|
| Test stosunku zwojów | Potwierdza zaprojektowaną zależność napięcia pierwotnego i wtórnego |
| Test napięcia bez obciążenia | Weryfikuje napięcie wyjściowe bez podłączonego obciążenia |
| Test napięcia przy pełnym obciążeniu | Potwierdza napięcie wyjściowe i regulację przy obciążeniu znamionowym |
| Test prądu bez obciążenia | Ocenia wzbudzenie magnetyczne i wydajność zespołu rdzenia |
| Test rezystancji uzwojenia | Potwierdza spójność uzwojenia i stan przewodnika |
| Test rezystancji izolacji | Ocenia izolację między uzwojeniami, rdzeniem, wspornikiem i stykami |
| Test wytrzymałości dielektrycznej | Weryfikuje określoną zdolność wytrzymałości izolacji |
| Test napięcia indukowanego | Ocenia integralność izolacji międzyzwojowej i uzwojenia |
| Test wzrostu temperatury | Potwierdza wydajność termiczną w określonych warunkach obciążenia i otoczenia |
| Test mocy i wydajności | Ocenia straty wejściowe i wydajność wyjściową |
| Test biegunowości i fazy | Potwierdza orientację uzwojenia i relacje między wieloma uzwojeniami |
| Inspekcja hałasu akustycznego | Sprawdza nienormalne wibracje lub hałas rdzenia |
| Test wytrzymałości styków | Ocenia niezawodność mechaniczną styków |
| Inspekcja wymiarów | Potwierdza zgodność z zatwierdzonym rysunkiem mechanicznym |
| Inspekcja hermetyzacji | Sprawdza pokrycie, pęknięcia, puste przestrzenie, zanieczyszczenia i stan powierzchni |
| Test protektora termicznego | Weryfikuje działanie urządzenia zabezpieczającego, jeśli jest zainstalowane |
| Inspekcja wyglądu | Potwierdza oznakowanie, montaż wspornika i jakość wykonania |
| Inspekcja opakowania | Potwierdza ilość, ochronę, etykiety i konfigurację wysyłkową |
Uwaga: Zastosowania samochodowe, medyczne, kolejowe, zewnętrzne i inne specjalne zastosowania przemysłowe wymagają walidacji specyficznej dla aplikacji. Metody testowania, limity akceptacji i plany próbkowania muszą zostać potwierdzone w zatwierdzonej umowie jakości.
