logo

CT102 CT103 Hoge nauwkeurigheid stroomtransformator voor industriële energiemeter

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Chipsen
Certificering: UL/ISO9001/ISO14001/RoHS/Reach
Modelnummer: CT102CT103
Min. bestelaantal: 1000 stuks
Prijs: $0.58-$1.48
Verpakking Details: Karton
Levertijd: 15-30 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 3K-50K STUKS/Maand
Onderzoek nu
Een citaat krijgen
Specificaties
Belangrijkste Kenmerken

CT103 stroomtransformator met hoge nauwkeurigheid

,

CT102 stroomtransformator met hoge nauwkeurigheid

,

Stroomtransformator voor industriële energiemeter

Turn Ratio:
Aanpasbaar, typisch 1:1000 tot 1:5000
Geschatte primaire stroom:
Aanpasbaar, typisch 5 A tot 200 A
Nauwkeurigheidsklasse:
0,1 / 0,2 / 0,5 / 1,0, per bestelling
Nominale frequentie:
50 / 60 Hz standaard; breedbandversies op aanvraag
Diëlektrische sterkte:
3000 VAC gedurende 1 minuut, primair naar secundair
Monsters:
Beschikbaar
Productomschrijving
1. PRODUCTINTRODUCTIE

Deze mini stroomtransformator is een precisie stroomsensorcomponent ontworpen voor
AC-stroommeting, -telling en -beveiliging in compacte elektronische apparatuur.
Het maakt gebruik van een ferriet / nanocristallijn toroïdaal kern met hoge permeabiliteit, volledig afgedicht in een
ontvlambare kunststof behuizing, die een grote primaire AC-stroom omzet in een kleine,
proportionele en gemakkelijk te verwerken secundaire signaal. Het doorvoergat (venster) ontwerp
laat de primaire geleider of stroomrail eenvoudig door de opening lopen, dus geen
primaire wikkelingverbinding is vereist en de installatie is snel en niet-invasief.

Twee aansluitvarianten zijn beschikbaar: een rechte pinversie voor directe PCB
soldeerverbinding en een versie met losse draden met een gedraaid rood/zwart kabel en een plug-in
connector voor paneel- of harnasassemblage. De D-vormige platte behuizing bespaart bord
ruimte in energiemeters, stekkerdozen, opladers en regelborden, terwijl de epoxy
beplating de wikkeling beschermt tegen trillingen, vocht en stof.

Gebouwd door een fabrikant met 26 jaar ervaring in magnetische componenten, deze stroom
transformatoren worden geproduceerd onder een ISO 9001 kwaliteitsmanagementsysteem en ondersteunen volledige
maatwerk van de omslagverhouding, openinggrootte, draadlengte, connectortype en behuizings
afmetingen om aan uw circuitontwerp te voldoen.

SPECIFICATIETABEL
Nr. Item Specificatie
1 Producttype Doorvoergat (venstertype) AC-stroomtransformator
2 Kernmateriaal Ferriet / nanocristallijn met hoge permeabiliteit, aanpasbaar
3 Nominale ingangsstroom 5 A / 10 A / 20 A / 50 A / 100 A (andere waarden aanpasbaar)
4 Nominale uitgangsstroom 2 mA / 5 mA (afgestemd op geselecteerde omslagverhouding)
5 Omslagverhouding 1000:1 / 2000:1 / 2500:1 / 5000:1, aanpasbaar
6 Nauwkeurigheidsklasse 0.1 / 0.2 / 0.5 (selecteerbaar per toepassing)
7 Fasehoekfout Typ. <= 30' bij nominale stroom
8 Lineariteitsbereik 0 - 120% van nominale primaire stroom
9 Aanbevolen bemonsteringsweerstand 10 - 200 ohm, afhankelijk van het vereiste uitgangssignaal
10 Bedrijfsfrequentie 50 Hz / 60 Hz (uitgebreid bereik op aanvraag)
11 Diëlektrische weerstandsspanning 3000 V AC / 1 min, primair naar secundair
12 Isolatieweerstand >= 1000 M ohm bij 500 V DC
13 Bedrijfstemperatuur -25 C tot +85 C
14 Opslagtemperatuur -40 C tot +105 C
15 Venster (opening) diameter Ongeveer 7 - 12 mm, aanpasbaar aan stroomrailgrootte
16 Behuizingsmateriaal Ontvlambaar technisch plastic, UL94 V-0
17 Beplating Epoxyhars, vocht- en trillingsbestendig
18 Aansluiting Rechte PCB-pinnen of gedraaide losse draden met connector
19 Montagemethode PCB doorvoersoldeerverbinding of paneel / beugelmontage
20 Conformiteit RoHS-conform; CE / CB / UL / cUL beschikbaar op aanvraag
2. PRODUCTKENMERKEN
  • Venster (doorvoergat) structuur: de primaire geleider loopt eenvoudig door de
      opening, geen primaire wikkeling aansluiting en geen circuitonderbreking vereist.
  • Uitstekende lineariteit en lage fasefout, waardoor de meting stabiel blijft van lichte belasting
      tot 120% van de nominale stroom.
  • Volledig bekleed met epoxyhars in een UL94 V-0 ontvlambare behuizing voor sterke
      weerstand tegen trillingen, vocht, stof en elektrische stress.
  • Hoog isolatieontwerp met 3000 V AC weerstandsspanning tussen primair en
      secundair, ter bescherming van het laagspanningsmeetcircuit aan de voedingszijde.
  • Twee aansluitopties in dezelfde footprint familie: soldeerpinnen voor geautomatiseerde PCB
      assemblage, of gedraaide draden met connector voor snelle harnasaansluiting.
  • Compacte D-vormige platte behuizing die waardevolle PCB-ruimte bespaart in ruimtebeperkte
      meters en regelborden.
  • Brede bibliotheek van omslagverhoudingen (1000:1 tot 5000:1), zodat één mechanisch platform vele
      stroombereiken dekt.
  • Stabiele temperatuurprestaties van -25 C tot +85 C voor binnen-, kast- en buiteninstallaties.
    Lage invoerimpact op het gemeten circuit, geen extra warmteontwikkeling op de
  •   primaire geleider.
    Volledige aanpassing: verhouding, nauwkeurigheidsklasse, opening, pinsteek, draadlengte, draaddikte,
  •   connectormodel en labelafdrukken.
    3. PRODUCTTOEPASSINGEN
Eenfasige en driefasige energiemeters, sub-metering modules en prepaid meters
  • Slimme stekkerdozen, slimme stopcontacten, slimme automaten en residentiële energiemonitors
  • Zonne-omvormers, energieopslagsystemen en stroomfeedbacklussen van micro-omvormers
  • EV-laders en laadpalen voor monitoring en beveiliging van de uitgangsstroom
  • Schakelende voedingen en UPS-units voor detectie van overbelasting en kortsluiting
  • Industriële schakelkasten, PLC analoge ingangsmodules en motorbeveiligingsrelais
  • Gebouwautomatisering, HVAC-systemen en verlichtingsregelpanelen
  • Lekkage-, overstroom- en aardlekstroomdetectiecircuits
  • Data center stroomverdelingseenheden (PDU) en aftakcircuitbewaking
  • Belastingsbewakingsborden voor huishoudelijke apparaten en apparatuur
  • 4. VOORDELEN
4.1 Bedrijfsvoordelen
Opgericht in 2000, met 26 jaar continue focus op magnetische componenten en
  •   stroomoplossingen voor industriële besturing en vermogenselektronica.
    Eigen productiebasis van 10.000 m² met 8 complete productielijnen, geen gehuurde
  •   werkplaats en geen handelsonderneming.
    Jaarlijkse transformatorproductie van ongeveer 2.400KK stuks, wat zorgt voor stabiele capaciteit en
  •   betrouwbare levering, zelfs in het hoogseizoen.
    Toegewijd R&D-team van 20 personen en QC-team van 20 personen; technische consultants met
  •   meer dan 26 jaar praktische ontwerpervaring.
    Jaarlijkse exportwaarde van USD 42 miljoen, bedient Noord-Amerika (50%), Noord-Europa
  •   (18%), Zuid-Amerika (15%) en Zuidoost-Azië (15%).
    Volledig certificeringskader: ISO 9001 en ISO 14001 systeemcertificering, met
  •   CE, CB, UL, cUL en RoHS productcertificering beschikbaar.
    Bewezen klantenbestand, waaronder bekende merken voor huishoudelijke apparaten en signaalapparatuur
  •   en Noord-Amerikaanse omvormerfabrikanten.
    Flexibele handelsondersteuning met DDP en DDU-termen en betaling via T/T, PayPal of
  •   Western Union.
    Volledige ODM / OEM-service van schema-evaluatie en monsterbouw tot massaproductie,
  •   met MOQ vanaf 1.000 stuks.
    4.2 Productvoordelen
Meetnauwkeurigheidsklassen tot 0.1, geschikt voor inkomsten-kwaliteit meting.
  • Consistente prestaties van batch tot batch dankzij gecontroleerde kerninkoop en
  •   geautomatiseerde wikkeling, waardoor de kalibratieworkload op uw productielijn wordt verminderd.
    Hoge isolatie en V-0 behuizing verbeteren de gereedheid voor productveiligheidscertificering.
  • Niet-invasieve vensterinstallatie verkort de montagetijd en verlaagt de arbeidskosten.
  • Compacte footprint maakt PCB-ruimte vrij voor andere functionele circuits.
  • Epoxy beplating houdt parameters stabiel onder trillingen en vocht, waardoor de
  •   levensduur in het veld wordt verlengd.
    Eén platform, vele verhoudingen: eenvoudig een volledige productfamilie te bouwen zonder de
  •   mechanische interface opnieuw te ontwerpen.
    Technische ondersteuning bij selectie van bemonsteringsweerstand, belastingaanpassing en signaal
  •   conditionering circuitontwerp.
    5. VEELGESTELDE VRAGEN
V1: Bent u een fabriek of een handelsonderneming?
A1: Wij zijn een fabrikant. Wij exploiteren onze eigen productiebasis van 10.000 m² in Dongguan,
Guangdong, China, met 8 complete productielijnen en interne R&D- en QC-teams.
V2: Wat is uw MOQ?
A2: Onze standaard MOQ is 1.000 stuks. Voor aangepaste ontwerpen kan de MOQ variëren met de
complexiteit van de structuur, en we kunnen een geschikte hoeveelheid voor uw project bespreken.
V3: Kan ik monsters krijgen voor massaproductie?
A3: Ja. Monsters zijn beschikbaar voor evaluatie. Geef de nominale primaire
stroom, vereiste omslagverhouding, nauwkeurigheidsklasse, openinggrootte en aansluittype op,
en onze ingenieurs zullen het monsterplan met u bevestigen.
V4: Welke betalingsvoorwaarden accepteert u?
A4: Wij accepteren T/T, PayPal en Western Union.
V5: Wat is de normale doorlooptijd?
A5: De doorlooptijd voor monsters is meestal korter dan voor massaproductie. De doorlooptijd voor massaproductie
is afhankelijk van de hoeveelheid, verhouding en aansluittype; we bevestigen een exacte planning
met elke bestelling en houden u op de hoogte tijdens de productie.
V6: Kunt u de omslagverhouding, opening en aansluitdraad aanpassen?
A6: Ja. Omslagverhouding, nauwkeurigheidsklasse, vensterdiameter, pinsteek, draaddikte, draadlengte,
connectormodel, behuizingsgrootte en label kunnen allemaal worden aangepast. Stuur ons uw
tekening of doel specificatie en wij zullen een voorstel doen.
V7: Welke certificeringen heeft u?
A7: Wij beschikken over ISO 9001 en ISO 14001 systeemcertificering. Productcertificeringen
waaronder CE, CB, UL, cUL en RoHS zijn beschikbaar; vertel ons uw doelmarkt
zodat we de toepasselijke reikwijdte voor uw model kunnen bevestigen.
V8: Hoe kies ik de juiste bemonsteringsweerstand?
A8: De bemonsteringsweerstand wordt geselecteerd op basis van de omslagverhouding en het ingangs
spanningsbereik van uw ADC of meet-IC. Deel uw nominale stroom, beoogde uitgangsspanning
en IC-model, en onze ingenieurs zullen een geschikte weerstandswaarde en
belastingconfiguratie aanbevelen.
V9: Accepteert u OEM / ODM-projecten?
A9: Ja. Wij bieden volledige ODM- en OEM-service, van circuit- en structuurevaluatie
tot monsterbouw, testen en massaproductie, inclusief klantlogo-markering.
V10: Hoe worden de producten verpakt en verzonden?
A10: Producten worden verpakt in antistatische trays of zakken met binnendozen en export
dozen om ze tijdens transport te beschermen. Wij verzenden per express, lucht of zee, en wij
ondersteunen DDP en DDU-termen.
V11: Heeft u overzeese magazijnen of dropshipping-service?
A11: Wij exploiteren geen overzeese magazijnen en bieden geen dropshipping. Alle goederen
worden rechtstreeks vanuit onze fabriek in China verzonden.
V12: Wat als er na levering een kwaliteitsprobleem is?
A12: Geef het batchnummer, de testomstandigheden en de foutfoto's of gegevens op. Onze
QC- en R&D-teams zullen de monsters analyseren, een rapport uitbrengen en een
vervangings- of corrigerende actieplan met u overeenkomen.
CT102 CT103 Hoge nauwkeurigheid stroomtransformator voor industriële energiemeter
Gerelateerde producten
Stuur een aanvraag