1. مقدمه محصول
این یک مجموعه مغناطیسی یکپارچه ساخته شده بر روی هسته های فریت سری PQ است که در آن چندین واحد مغناطیسی PQ5033 و PQ5060 پیچیده شده اند.که به یک صفحه پایه FR4 واحد برای تشکیل یک ماژول آماده برای نصب به جای مجموعه ای از اجزای مجزا و گسسته جمع شده و به پایان می رسد.
شکل هسته PQ به یک دلیل انتخاب شده است. در مقایسه با هسته های EE یا EI با حجم معادل، هندسه PQ یک منطقه برش متقابل بزرگتر در برابر اثر کمتری را ارائه می دهد.طول میانگین چرخش کوتاه تر و نسبت متعادل تر بین حجم هسته و پنجره پیچاین به کاهش کاهش مس، کاهش کاهش هسته و از بین رفتن بهتر گرما در فرکانس سوئیچینگ بالا، که دقیقا همان چیزی است که تبدیل قدرت مدرن با چگالی بالا نیاز دارد.PQ5033 عضو پروفایل پایین تر از این جفت است و طرح های مناسب با محدودیت های بالایی است، در حالی که PQ5060 ارائه می دهد یک پنجره پیچ و خم بلندتر و کنترل قدرت بالاتر برای همان اثر پایه.
تمام واحدهای مغناطیسی در کارخانه ما قرار گرفته، پیچیده، جوش داده، چسبیده و به عنوان یک مجموعه آزمایش می شوند.بنابراین خط تولید شما یک شماره قطعه واحد دریافت می کند، انجام یک عملیات ورودی واحد و اجرا یک بازرسی ورودی. دقت موقعیت بین واحدها،رابطه فاز از پیچ و تاب و فاصله الکتریکی به مدار اطراف قفل شده توسط تخته مونتاژ به جای توسط اپراتور خود را، که یک کلاس کامل از اشتباهات مونتاژ دستی را از بین می برد و خطر اشتباه قرار دادن، فاز اشتباه و مفاصل سرد را کاهش می دهد.
واحدهای قابل مشاهده در عکس های مرجع قطعات شناخته شده UL با شماره پرونده E332338 هستند که با علامت CHIPSEN و کد مدل فردی مشخص شده اند.برای مثال MTPQI5033-201-18535 برای واحد مبتنی بر PQ5033 و MTP05060-820-20862 برای واحد مبتنی بر PQ5060ساخت و ساز استفاده می کند عایق فیلم poliimide بیش از پیچ و تاب، قالب پلاستکی کلیمپ هسته برای حفاظت مکانیکی،و چسب تقویت شده در ریشه های پایانی برای مقاومت در برابر لرزش و استرس چرخه حرارتیترمینال ها به طور مستقیم به صفحه پایه FR4 با ورق مس یا ترمینال های پین بسته به سطح فعلی جوش داده می شوند.
کل ماژول به دستور طراحی شده است تعداد واحدهای مغناطیسی در یک صفحه، طرح صفحه و الگوی سوراخ نصب، نفوذ یا نسبت چرخش هر واحد، نوع سیم،کلاس عایق و طرح ترمینال همه با تیم مهندسی خود را قبل از ابزار تعریف می شود، و هر ماژول تمام شده قبل از بسته بندی 100٪ الکتریکی آزمایش می شود.
2پارامترهای فنی
| نه، نه |
ماده |
واحد مبتنی بر PQ5033 |
واحد مبتنی بر PQ5060 |
| 1 |
نوع هسته |
PQ5033 هسته فرایت Mn-Zn |
PQ5060 هسته فرایت Mn-Zn |
| 2 |
کد مدل مرجع |
سری MTPQI5033 |
سری MTP05060 |
| 3 |
ابعاد اسمی هسته |
تقریباً کلاس 50 × 50 × 33 میلی متر |
تقریباً کلاس 50 × 50 × 60 میلی متر |
| 4 |
درجه مواد هسته ای |
PC40 / PC44 / PC95 یا معادل آن، بر اساس فرکانس کار انتخاب شده است |
PC40 / PC44 / PC95 یا معادل آن، بر اساس فرکانس کار انتخاب شده است |
| 5 |
فرم محصول |
مجموعه ی چند واحد یکپارچه نصب شده بر روی یک صفحه پایه FR4 |
مجموعه ی چند واحد یکپارچه نصب شده بر روی یک صفحه پایه FR4 |
| 6 |
عملکرد معمولی |
محرک قدرت / ترانسفورماتور فرکانس بالا / عنصر مغناطیسی رزونانس |
محرک قدرت / ترانسفورماتور فرکانس بالا / عنصر مغناطیسی رزونانس |
| 7 |
محدوده نفوذ |
20 uH تا 2 mH، سفارشی (پایان شماره بخش حاوی کد جلب است، که در نقشه نهایی تایید می شود) |
20 uH تا 2 mH، سفارشی (پایان شماره بخش حاوی کد جلب است، که در نقشه نهایی تایید می شود) |
| 8 |
مقاومت تحمل |
+/-10٪ استاندارد، +/- 5٪ یا +/-7٪ در صورت درخواست در دسترس است |
+/-10٪ استاندارد، +/- 5٪ یا +/-7٪ در صورت درخواست در دسترس است |
| 9 |
جریان نامی |
تا 40 A، تعریف شده توسط گاب سیم، شکاف و طراحی حرارتی |
تا 60 A، تعریف شده توسط گاب سیم، شکاف و طراحی حرارتی |
| 10 |
فرکانس کار |
20kHz تا 500kHz معمولی |
20kHz تا 500kHz معمولی |
| 11 |
کنترل قدرت |
حدود 500 ولت تا 2000 ولت در هر واحد، بسته به توپولوژی |
حدود 1000 ولت تا 3500 ولت در هر واحد، بسته به توپولوژی |
| 12 |
سیم پیچ |
سیم مس، سیم لیتز، سیم مس صاف یا سیم سه گانه عایق |
سیم مس، سیم لیتز، سیم مس صاف یا سیم سه گانه عایق |
| 13 |
مواد عایق |
نوار فیلم پلی آمید، نوار خنک کننده، نوار اپوکسی یا لاک |
نوار فیلم پلی آمید، نوار خنک کننده، نوار اپوکسی یا لاک |
| 14 |
کلاس عایق بندی |
کلاس B (130 درجه C) / کلاس F (155 درجه C) / کلاس H (180 درجه C) |
کلاس B (130 درجه C) / کلاس F (155 درجه C) / کلاس H (180 درجه C) |
| 15 |
ولتاژ مقاومت دی الکتریک |
AC 3000 V تا 5000 V، 1 دقیقه، اولیه به ثانویه و پیچاندن به هسته |
AC 3000 V تا 5000 V، 1 دقیقه، اولیه به ثانویه و پیچاندن به هسته |
| 16 |
مقاومت عایق |
>= 100 MOhm در DC 500 V |
>= 100 MOhm در DC 500 V |
| 17 |
افزایش دما |
<= 40 K در بار نامی |
<= 40 K در بار نامی |
| 18 |
دمای کار |
-40 درجه C تا +130 درجه C (از جمله خود گرم کننده) |
-40 درجه C تا +130 درجه C (از جمله خود گرم کننده) |
| 19 |
تثبیت هسته |
کلیمپ پلاستیکی قالب دار با چسبندگی چسب، فاصله کنترل شده توسط فاصله |
کلیمپ پلاستیکی قالب دار با چسبندگی چسب، فاصله کنترل شده توسط فاصله |
| 20 |
تخته پایه |
صفحه اپوکسی شیشه ای FR4، UL 94V-0، ضخامت و شکل سفارشی |
صفحه اپوکسی شیشه ای FR4، UL 94V-0، ضخامت و شکل سفارشی |
| 21 |
نوع ترمینال |
قطعات فلز مس یا قطعات فلز فلز فلز فلز فلز |
قطعات فلز مس یا قطعات فلز فلز فلز فلز فلز |
| 22 |
واحدها در هر ماژول |
۱ تا ۴ واحد در یک تخته یکپارچه، که بر اساس نقشه مشتری تعریف شده اند |
۱ تا ۴ واحد در یک تخته یکپارچه، که بر اساس نقشه مشتری تعریف شده اند |
| 23 |
شناخت ایمنی |
قطعات شناخته شده UL، شماره پرونده E332338 |
قطعات شناخته شده UL، شماره پرونده E332338 |
| 24 |
انطباق محیط زیست |
مواد سازگار با RoHS و REACH، مواد آزاد هالوجن در دسترس |
مواد سازگار با RoHS و REACH، مواد آزاد هالوجن در دسترس |
| 25 |
اقلام آزمایش الکتریکی |
انندکتانس، مقاومت DC، نسبت چرخش، hi-pot، مقاومت عایق بندی، پیوستگی باز/کوتاه |
انندکتانس، مقاومت DC، نسبت چرخش، hi-pot، مقاومت عایق بندی، پیوستگی باز/کوتاه |
| 26 |
بسته بندی |
سینی ضد ایستاتیک یا کارتن با پارتیشن فوم، کیسه مانع رطوبت |
سینی ضد ایستاتیک یا کارتن با پارتیشن فوم، کیسه مانع رطوبت |
| 27 |
مقدار تولیدی |
1،000 عدد |
1،000 عدد |
توجه: جدول بالا پنجره مهندسی استاندارد خانواده ماژول های یکپارچه PQ5033 و PQ5060 را توصیف می کند.ابعاد و طرح ترمینال قبل از ابزار و نمونه گیری بر روی نقشه تایید شده قفل شده است..
3ویژگی های محصول
- چند واحد مغناطیسی PQ بر روی یک صفحه پایه FR4 یکپارچه شده اند، بنابراین یک مرحله مغناطیسی کامل به یک عدد بخش تبدیل می شود،یک عمل ورودی و یک بازرسی ورودی در خط شما.
- موقعیت و فاز در کارخانه قفل شده است. فاصله بین واحدها، قطب پیچ و جهت گیری پایانی توسط وسایل مونتاژ ثابت می شود، حذف اشتباه،فاز معکوس و تشکیل سرب ناسازگار که هنگام جمع آوری مغناطیس های جداگانه توسط اپراتورها به دست رخ می دهد.
- مزیت بهره وری هسته PQ: هندسه PQ یک برش متقابل موثر بزرگ را با یک طول دور متوسط کوتاه می دهد،که هم از دست دادن مس و هم از دست دادن هسته را کاهش می دهد و سطح موجود برای انتقال گرما را در مقایسه با هسته های EE با حجم مشابه بهبود می بخشد.
- دو ارتفاع برای یک مفهوم اثر پا. PQ5033 به طرح های کم پروفایل با بودجه کم ارتفاع خدمت می کند، PQ5060 در صورت نیاز به قدرت بیشتر به همان منطقه صفحه کار می کند،بنابراین شما می توانید یک خانواده محصول را بدون طراحی مجدد طرح مقیاس بندی کنید.
- ساخت شناخته شده UL. واحدها به عنوان قطعات شناخته شده UL تحت فایل E332338 ساخته می شوند که مسیر تأیید ایمنی برای تجهیزات نهایی را کوتاه می کند.
- سیستم عایق تقویت شده: عایق فیلم پلی آمید، نوار مانع، سیم عایق سه گانه اختیاری و نفوذ پشتیبانی از ولتاژ مقاومت تا AC 5000 V بین اولیه و ثانویه.
- براي واقعيت حرارتي ساخته شده، انتخاب مواد کلاس ب تا کلاس ه، بهینه سازی شکاف و پیچ و تابو افزایش دما در حدود 40 K اجازه می دهد تا کار مداوم تا 130 درجه سانتیگراد از جمله خود گرم کردن در داخل محفظه های مهر و موم.
- مقاومت در برابر ارتعاش و چرخه حرارتیچسب چسب در هسته و چسب تقویت شده در ریشه های پایانی، مجموعه را از نظر مکانیکی در معرض شوک حمل و نقل و گسترش حرارتی مکرر پایدار می کند..
- تکنولوژی پیچ و خم انعطاف پذیر مس، سیم لیتز، ورق مس صاف و سیم عایق سه گانه همگی در دسترس هستنداز دست دادن نزدیکی و الزامات خزیدن هر یک می تواند با تکنیک مناسب مورد توجه قرار گیرد.
- آزادی طراحی سطح صفحه. شکل صفحه پایه، ضخامت، الگوی سوراخ نصب، منطقه نگه داشتن و پیچ پایانی برای مطابقت با PCB موجود شما کشیده می شود، بنابراین ماژول در طرح فعلی شما قرار می گیرد.
- 100٪ بازرسی الکتریکی. محرک، DCR، نسبت چرخش، hi-pot، مقاومت عایق بندی و تداوم بر روی هر ماژول تمام شده با نمونه گیری ابعاد و ظاهر بر اساس استاندارد AQL تأیید می شود.
4. کاربرد محصولات
انرژی جدید و تبدیل برق
- اینورترهای رشته ای خورشیدی فتوولتائیک، اینورترهای هیبریدی و اینورترهای میکرو
- سیستم های ذخیره انرژی باتری و سیستم های تبدیل قدرت دو طرفه
- شارژر های خودروهای الکتریکی، پلاگین های شارژ سریع DC و کنورترهای DC/DC
تجهیزات برق صنعتی
- منابع برق با حالت سوئیچینگ با قدرت بالا و صناعی
- قطعات برق بدون وقفه و ماژول های اصلاح کننده مخابرات
- دستگاه های جوش، منابع برق پوشش و تجهیزات گرمایش اندوکسی
سیستم های موتور و محرک
- درایو های فرکانس متغیر و مراحل قدرت درایو سرو
- کنترل کننده های موتورهای صنعتی
- کابینت های اتوماسیون و بخش های قدرت PLC
زیرساخت های ارتباطات و داده
- سیستم های برق ایستگاه پایه و کابینت های برق در فضای باز
- منابع برق سرور و قفسه های برق مرکز داده
- ماژول های برق شبکه که نیاز به تراکم قدرت بالا دارند
توپولوژی های معمولی مدار
- ترانسفورماتورهای تبدیل کننده رزونانت LLC و اندوکتورهای رزونانت
- ترانسفورماتورهای اصلی پل کامل با تغییر فاز
- محرک های تقویت PFC و مغناطیس های PFC متقابل
- ترانسفورماتورهای کنورترهای پرواز عقب و جلو در محدوده های قدرت بالاتر
- فلترهای خروجی و خفه کننده های اتوبوس DC
5مزایا
مزایا برای شرکت
تولید کننده تاسیس شده با کارخانه خود
شرکت DongGuan Chipsen Electronics Technology Co., Ltd. در سال 2000 تاسیس شد و برای 26 سال بر اجزای مغناطیسی و راه حل های برق تمرکز کرده است.پس شما به طور مستقیم با افرادی که مهندسی و ساخت ماژول برخورد می کنید.
ظرفیت تولید واقعی
یک کارخانه 10،000 متر مربع در شهر Changping، Dongguan، با 8 خط تولید کامل و تولید سالانه ترانسفورموری حدود 2400KK است.ظرفیت به این معنی است که برنامه تحویل شما توسط حساب های بزرگتر کنار گذاشته نمی شود.
تيم مهندسي قبل از نقل قول
يک تيم 20 نفره تحقيقات و توسعه با مهندسان ارشد که به طور متوسط بيشتر از 26 سال تجربه دارنداول حد ارتفاع و خط خطي تخته، پس از آن یک طرح هسته ای، شکاف، پیچ و خم و یکپارچه سازی را پیشنهاد می کنیم.
سیستم گواهینامه کامل
گواهینامه سیستم: مدیریت کیفیت ISO 9001 و مدیریت محیط زیست ISO 14001.
گواهینامه محصول: CE، CB، UL، cUL و RoHS. واحدهای نشان داده شده قطعات شناخته شده UL تحت پرونده E332338 هستند.
کنترل کیفیت مستقل
يک تيم 20 نفره اختصاصي کنترل کیفیت بررسي مواد ورودي، کنترل در فرآیند در حال پیچ و مونتاژ و تست هاي الکتريکي پاياني را پوشش مي دهد.نه فقط به نمونه ها.
در بازارهای پر تقاضا اثبات شده
ارزش صادرات سالانه 42 میلیون دلار، حمل و نقل به آمریکای شمالی (50٪) ، شمال اروپا (18٪) ، آمریکای جنوبی (15٪) و جنوب شرقی آسیا (15٪).و همچنین تولید کنندگان اینورتر آمریکای شمالی.
حمایت عملی از تجارت
یک تیم صادرات 11 نفره، شرایط DDP و DDU پشتیبانی می شود، مشارکت در 2 نمایشگاه بین المللی هر سال، و پرداخت انعطاف پذیر از طریق T / T، PayPal و اتحادیه غربی.
مزایای محصول
- کاهش کل هزینه مونتاژ، نه فقط کاهش قیمت واحد
جایگزینی چندین مغناطیس مجزا با یک ماژول یکپارچه مراحل ورودی متعدد، شماره های قطعات متعدد، سوابق بازرسی متعدد و رسیدگی مربوط به انبار را حذف می کند.برای تولید متوسط و حجم بالا، صرفه جویی در خط مونتاژ معمولاً از تفاوت قیمت قطعات بیشتر است.
- هماهنگی ای که در جلسات خصوصی قابل مقایسه نیست
از آنجا که موقعیت نسبی، فاز و هندسه ی پایانی توسط دستگاه در کارخانه ما ثابت می شود، رفتار الکتریکی از تخته به تخته تکرار می شود.اتصال انگل و حثیت نشت بین واحدها در یک محدوده باریک باقی می ماند به جای حرکت با تکنیک اپراتور.
- چگالی برق بالاتر در هر منطقه
مشخصات هسته PQ به علاوه یک طرح چند واحد برنامه ریزی شده در یک صفحه پایه استفاده بهتر از منطقه و ارتفاع در دسترس نسبت به پراکندگی اجزای جداگانه در سراسر PCB،که مهمه وقتی که اندازه محفظت ثابت باشه.
- رفتار حرارتی به عنوان یک سیستم طراحی شده است
فاصله واحد، مسیر جریان هوا و توزیع مس در کل ماژول به جای جزء به جزء در نظر گرفته می شود.بنابراین نقاط داغ بین مغناطیس های مجاور در طول طراحی به جای در طول آزمایش حرارتی شما شناسایی می شوند.
- مسیر تأیید ایمنی کوتاه شده است
ساخت UL تحت فایل E332338 شناخته شده، سیستم عایق بندی تعریف شده و ساخت پیچ و تاب مستند شده، سوالات مطرح شده در بررسی پرونده ایمنی محصول نهایی را کاهش می دهد.
- مقیاس پذیر در سراسر یک خانواده محصول
جفت PQ5033 و PQ5060 به شما اجازه می دهد یک مدل با قدرت پایین تر و یک مدل با قدرت بالا را با همان مفهوم تخته و همان رابط نصب پوشش دهید،بنابراین یک طراحی مکانیکی به چندین درجه بندی محصول خدمت می کند.
- طراحی شده با توجه به بودجه ی تلفات شما
درجه هسته، شکاف، نوع سیم و ترتیب پیچ و تاب با توجه به فرکانس سوئیچ و موج واقعی شما انتخاب می شود،هدف از دست دادن و افزایش درجه حرارت تعداد طراحی شما نیاز دارد به جای یک ارزش کاتالوگ عمومی.
6سوالات متداول
سوال1: آیا شما یک کارخانه یا یک شرکت تجاری هستید؟
A1: ما یک تولید کننده با تاسیسات خود هستیم. DongGuan Chipsen Electronics Technology Co., Ltd یک پایگاه تولید خود مالکیت 10،000 متر مربع در شهر Changping، Dongguan، Guangdong،چین، با 8 خط تولید کامل. بازدید از محل یا تور ویدئویی کارخانه زنده می تواند تنظیم شود.
س2: ماژول یکپارچه دقیقاً چه چیزی را شامل می شود؟
A2: شامل تمام واحدهای مغناطیسی، صفحه پایه FR4، کلیمپ های هسته ای، عایق بندی، پایانه ها و تقویت چسب، جمع آوری شده و به طور الکتریکی به عنوان یک قطعه نهایی آزمایش می شود.شما یک شماره قطعه واحد دریافت می کنید و آن را به عنوان یک جزء نصب می کنیدتعداد واحد ها در هر تخته، از یک تا چهار، بر اساس نقشه شما مشخص شده است.
سوال 3: تفاوت بین PQ5033 و PQ5060 چیست و چگونه انتخاب کنم؟
A3: آنها همان خانواده هسته ای و اثر قابل مقایسه را به اشتراک می گذارند، اما PQ5060 دارای پنجره پیچ بلندتر و بنابراین یک منطقه پیچ بزرگ تر و کنترل قدرت بالاتر است.در حالی که PQ5033 گزینه پروفایل پایین تر برای طرح های محدود به ارتفاع است. اگر حد شما ارتفاع محفظه است، از PQ5033 شروع کنید. اگر حد شما جریان برق یا افزایش دمای باشد، PQ5060 حاشیه بیشتری را به شما می دهد. سطح قدرت خود را به ما ارسال کنید،فرکانس سوئیچ و حداکثر ارتفاع مجاز و ما تایید خواهیم کرد که کدام یک مناسب است.
سوال 4: آیا می توانید واحدهای PQ5033 و PQ5060 را در یک صفحه پایه واحد قرار دهید؟
A4: بله. یک ماژول مخلوط ممکن است زمانی که توپولوژی شما به عناصر مغناطیسی با سطوح قدرت مختلف در یک مرحله نیاز دارد، به عنوان مثال یک ترانسفورماتور اصلی همراه با یک رزونانس یا فیلتر.محدودیت ارتفاع مکانیکی و فاصله حرارتی است، هر دو مورد را در طول بررسی طراحی ارزیابی می کنیم قبل از اینکه امکان پذیر بودن را تایید کنیم.
س5: آیا محصول دارای گواهینامه UL است؟
A5: واحدهای مغناطیسی قطعات شناخته شده UL با شماره پرونده E332338 هستند، همانطور که در برچسب محصول نشان داده شده است. شرکت ما همچنین دارای گواهینامه سیستم ISO 9001 و ISO 14001 است.و محصولات ما پوشش CE، CB، UL، cUL و RoHS. اگر بازار مقصد شما نیاز به مجوز محلی اضافی دارد، به ما اطلاع دهید تا بتوانیم امکان پذیر بودن و برنامه را ارزیابی کنیم.
Q6: حداقل مقدار سفارش شما چیست؟
A6: MOQ استاندارد 1000 عدد است. برای اولین همکاری یا ساخت آزمایشی ما می توانیم مقدار آزمایشی کوچکتر را بحث کنیم.مقدار دقیق بستگی به پیچیدگی ساختار یکپارچه و اینکه آیا ابزار جدید مورد نیاز است.
سوال 7: نمونه برداری و تولید انبوه چقدر طول می کشد؟
A7: نمونه ها به طور معمول در حدود 10 تا 15 روز کاری پس از تصویب طراحی آماده می شوند و تولید انبوه به طور معمول حدود 20 تا 30 روز پس از تصویب نمونه و تایید سفارش انجام می شود.ماژول های یکپارچه کمی بیشتر از مغناطیس های جدایی یافته طول می کشد، زیرا صفحه پایه و تخته مونتاژ باید آماده شودزمان دقیق تحویل در هر سفارش ذکر شده است.
س8: شما چه شرایط پرداخت را قبول می کنید؟
A8: ما T / T (انتقال بانکی) ، PayPal و Western Union را قبول می کنیم. T / T به طور معمول برای سفارشات تولید استفاده می شود، در حالی که PayPal و Western Union برای نمونه ها و پرداخت ارزش کوچک مناسب هستند.شرایط قبل از شروع تولید بر روی فاکتور پرو فورما تایید می شود.
س9: چه اطلاعاتی نیاز دارید؟
A9: به طور ایده آل طرح یا توپولوژی شما، قدرت نامی، ولتاژ ورودی و خروجی، فرکانس سوئیچینگ، نسبت حثیت یا چرخش مورد نیاز، جریان نامی و اوج، حداکثر ارتفاع و طرح صفحه،الزامات عایق بندی و دمای محیطی هدفاگر شما قبلاً یک نقشه یا یک نمونه از رقبا داشته باشید، این به تنهایی معمولاً برای ما کافی است.
س10: چگونه کیفیت را در یک مجموعه با چندین واحد کنترل می کنید؟
A10: سه مرحله. بازرسی مواد ورودی شامل هسته ها، سیم، نوار و صفحه پایه است. کنترل در فرآیند شامل چرخش پیچ، شکاف، جوش و سفت شدن چسب است. اندازه گیری های نهایی آزمایش,مقاومت DC، نسبت چرخش، hi-pot، مقاومت عایق بندی و پیوستگی باز / کوتاه در هر ماژول تمام شده، و ابعاد و ظاهر بر اساس استاندارد AQL نمونه گیری می شود.هر موقعیت واحد بر روی تخته به صورت جداگانه آزمایش می شود، نه فقط ماژول به عنوان یک کل.
س11: آیا ماژول می تواند لرزش و چرخه حرارتی را در کابینت اینورتر تحمل کند؟
A11: بله. هسته ها قفل شده و بسته می شوند، پایانه ها با چسب در ریشه تقویت می شوند و تخته پایه از طریق نقاط نصب مشخص ثابت می شود.برای کاربردهایی که دارای ویبراسیون یا شوک حرارتی خاص هستند، به ما بگویید که استاندارد شما نیاز به برآورده شدن و ما روش ثابت کردن و فرآیند تزریق را مطابق با آن تنظیم می کنیم.
س12: شما از چه شرایط حمل و نقل حمایت می کنید؟
A12: EXW ، FOB ، CIF ، DDU و DDP. نمونه ها معمولاً با اکسپرس بین المللی انجام می شوند و سفارشات انبوه به صورت هوایی یا دریایی بسته به عجله و حجم انجام می شود. تمام کالاها مستقیماً از کارخانه ما در چین ارسال می شوند.لطفا توجه داشته باشید که ما یک انبار در خارج از کشور را اداره نمی کنیم و ما خدمات dropshipping را ارائه نمی دهیم.
س13: اگر ماژول های تحویل داده شده با مشخصات تایید شده مطابقت نداشته باشند چه اتفاقی می افتد؟
A13: اطلاعات دسته، شرایط آزمایش و داده های اندازه گیری را به ما ارسال کنید. ما آزمایش را در طرف خود در برابر نمونه نگهداری شده از همان دسته تکرار می کنیم.اگر انحراف ثابت بشه که مسئوليت ماست، ما جایگزین یا اعتبار را ترتیب می دهیم و یک گزارش اقدامات اصلاحی را شامل علت اصلی و اقدامات پیشگیرانه می کنیم.
س14: آیا شما از قراردادهای تامین طولانی مدت حمایت می کنید؟
A14: بله. برای مشتریانی که تقاضای سالانه ای پایدار دارند ما می توانیم سفارش کلی با انتشار برنامه ریزی شده را تنظیم کنیم.که زمان تحویل موثر را کوتاه می کند و شما را از حرکت قیمت های مادی در طول دوره توافق شده محافظت می کند.