1. WPROWADZENIE DO PRODUKTU
Jest to zintegrowany zespół magnetyczny zbudowany na rdzeniach ferrytowych serii PQ, w którym kilka jednostek magnetycznych PQ5033 i PQ5060 jest nawiniętych, zmontowanych i zakończonych na jednej płytce bazowej FR4, tworząc gotowy do instalacji moduł zamiast zestawu luźnych, dyskretnych komponentów.
Kształt rdzenia PQ został wybrany nieprzypadkowo. W porównaniu do rdzeni EE lub EI o równoważnej objętości, geometria PQ oferuje większy przekrój poprzeczny przy mniejszej powierzchni, krótszą średnią długość zwoju i bardziej zrównoważony stosunek objętości rdzenia do okna uzwojenia. Przekłada się to na niższe straty miedzi, niższe straty rdzenia i lepsze odprowadzanie ciepła przy wysokiej częstotliwości przełączania, co jest dokładnie tym, czego potrzebuje nowoczesna, wysokowydajna konwersja mocy. PQ5033 jest niższym profilem z pary i nadaje się do projektów o ścisłych ograniczeniach wysokości, podczas gdy PQ5060 oferuje wyższe okno uzwojenia i większą moc przy tej samej powierzchni bazowej.
Integracja jednostek na jednej płytce jest kluczową wartością tego produktu. Wszystkie jednostki magnetyczne są pozycjonowane, nawijane, lutowane, klejone i testowane jako jeden zespół w naszej fabryce, dzięki czemu linia produkcyjna otrzymuje jeden numer części, wykonuje jedną operację wstawiania i jedną kontrolę odbiorczą. Dokładność pozycjonowania między jednostkami, zależność fazowa uzwojeń i odległość elektryczna od otaczającego obwodu są blokowane przez przyrząd montażowy, a nie przez operatora, co eliminuje całą klasę błędów montażu ręcznego i zmniejsza ryzyko błędnego umieszczenia, niewłaściwej fazy i zimnych lutów.
Jednostki widoczne na zdjęciach referencyjnych to komponenty uznane przez UL pod numerem pliku E332338, oznaczone marką CHIPSEN i indywidualnym kodem modelu, na przykład MTPQI5033-201-18535 dla jednostki opartej na PQ5033 i MTP05060-820-20862 dla jednostki opartej na PQ5060. Konstrukcja wykorzystuje izolację z folii poliamidowej na uzwojeniach, formowane plastikowe zaciski rdzenia do ochrony mechanicznej oraz wzmocniony klej u nasady terminali, aby wytrzymać naprężenia związane z wibracjami i cyklami termicznymi. Terminale są lutowane bezpośrednio do płytki bazowej FR4 za pomocą folii miedzianej lub terminali pinowych, w zależności od poziomu prądu.
Cały moduł jest projektowany na zamówienie. Liczba jednostek magnetycznych na jednej płytce, obrys płytki i układ otworów montażowych, indukcyjność lub stosunek zwojów każdej jednostki, typ drutu, klasa izolacji i układ terminali są definiowane wspólnie z Państwa zespołem inżynierskim przed wykonaniem narzędzi i prototypowania, a każdy gotowy moduł jest w 100% testowany elektrycznie przed pakowaniem.
2. PARAMETRY TECHNICZNE
| Nr. |
Pozycja |
Jednostka oparta na PQ5033 |
Jednostka oparta na PQ5060 |
| 1 |
Typ rdzenia |
Rdzeń ferrytowy PQ5033 Mn-Zn |
Rdzeń ferrytowy PQ5060 Mn-Zn |
| 2 |
Kod modelu referencyjnego |
Seria MTPQI5033 |
Seria MTP05060 |
| 3 |
Nominalne wymiary rdzenia |
Klasa ok. 50 x 50 x 33 mm |
Klasa ok. 50 x 50 x 60 mm |
| 4 |
Klasa materiału rdzenia |
PC40 / PC44 / PC95 lub równoważny, wybierany w zależności od częstotliwości pracy |
PC40 / PC44 / PC95 lub równoważny, wybierany w zależności od częstotliwości pracy |
| 5 |
Forma produktu |
Zintegrowany zespół wielojednostkowy zamontowany na jednej płytce bazowej FR4 |
Zintegrowany zespół wielojednostkowy zamontowany na jednej płytce bazowej FR4 |
| 6 |
Typowa funkcja |
Cewka mocy / transformator wysokiej częstotliwości / rezonansowy element magnetyczny |
Cewka mocy / transformator wysokiej częstotliwości / rezonansowy element magnetyczny |
| 7 |
Zakres indukcyjności |
20 uH do 2 mH, niestandardowy (numer części zawiera kod indukcyjności, do potwierdzenia na rysunku końcowym) |
20 uH do 2 mH, niestandardowy (numer części zawiera kod indukcyjności, do potwierdzenia na rysunku końcowym) |
| 8 |
Tolerancja indukcyjności |
+/-10% standardowo, +/-5% lub +/-7% dostępne na życzenie |
+/-10% standardowo, +/-5% lub +/-7% dostępne na życzenie |
| 9 |
Prąd znamionowy |
Do 40 A, określony przez przekrój drutu, szczelinę i projekt termiczny |
Do 60 A, określony przez przekrój drutu, szczelinę i projekt termiczny |
| 10 |
Częstotliwość pracy |
Typowo 20 kHz do 500 kHz |
Typowo 20 kHz do 500 kHz |
| 11 |
Moc znamionowa |
Ok. 500 W do 2000 W na jednostkę, zależnie od topologii |
Ok. 1000 W do 3500 W na jednostkę, zależnie od topologii |
| 12 |
Drut uzwojeniowy |
Drut miedziany emaliowany, drut Litz, płaski drut miedziany lub drut potrójnie izolowany |
Drut miedziany emaliowany, drut Litz, płaski drut miedziany lub drut potrójnie izolowany |
| 13 |
Materiał izolacyjny |
Taśma z folii poliamidowej, taśma izolacyjna, impregnacja epoksydowa lub lakiernicza |
Taśma z folii poliamidowej, taśma izolacyjna, impregnacja epoksydowa lub lakiernicza |
| 14 |
Klasa izolacji |
Klasa B (130°C) / Klasa F (155°C) / Klasa H (180°C) |
Klasa B (130°C) / Klasa F (155°C) / Klasa H (180°C) |
| 15 |
Napięcie przebicia |
AC 3000 V do 5000 V, 1 minuta, pierwotne do wtórnego i uzwojenie do rdzenia |
AC 3000 V do 5000 V, 1 minuta, pierwotne do wtórnego i uzwojenie do rdzenia |
| 16 |
Rezystancja izolacji |
>= 100 MOhm przy DC 500 V |
>= 100 MOhm przy DC 500 V |
| 17 |
Wzrost temperatury |
<= 40 K przy obciążeniu znamionowym |
<= 40 K przy obciążeniu znamionowym |
| 18 |
Temperatura pracy |
-40°C do +130°C (w tym samonagrzewanie) |
-40°C do +130°C (w tym samonagrzewanie) |
| 19 |
Mocowanie rdzenia |
Formowany plastikowy zacisk plus klejenie, szczelina kontrolowana przez przekładkę |
Formowany plastikowy zacisk plus klejenie, szczelina kontrolowana przez przekładkę |
| 20 |
Płytka bazowa |
Płytka epoksydowo-szklana FR4, UL 94V-0, grubość i obrys niestandardowe |
Płytka epoksydowo-szklana FR4, UL 94V-0, grubość i obrys niestandardowe |
| 21 |
Typ terminala |
Terminal z folii miedzianej lub terminal pinowy lutowany do płytki bazowej, wzmocniony klejem |
Terminal z folii miedzianej lub terminal pinowy lutowany do płytki bazowej, wzmocniony klejem |
| 22 |
Jednostki na moduł |
1 do 4 jednostek zintegrowanych na jednej płytce, określone na rysunku klienta |
1 do 4 jednostek zintegrowanych na jednej płytce, określone na rysunku klienta |
| 23 |
Uznanie bezpieczeństwa |
Komponent uznany przez UL, numer pliku E332338 |
Komponent uznany przez UL, numer pliku E332338 |
| 24 |
Zgodność środowiskowa |
Zgodność z RoHS i REACH, dostępne materiały bezhalogenowe |
Zgodność z RoHS i REACH, dostępne materiały bezhalogenowe |
| 25 |
Pozycje testów elektrycznych |
Indukcyjność, rezystancja DC, stosunek zwojów, hi-pot, rezystancja izolacji, ciągłość obwodu otwartego/zwarcia |
Indukcyjność, rezystancja DC, stosunek zwojów, hi-pot, rezystancja izolacji, ciągłość obwodu otwartego/zwarcia |
| 26 |
Opakowanie |
Taca antystatyczna lub karton z przegrodą piankową, worek barierowy wilgoci |
Taca antystatyczna lub karton z przegrodą piankową, worek barierowy wilgoci |
| 27 |
MOQ |
1000 szt. |
1000 szt. |
Uwaga: powyższa tabela opisuje standardowe okno inżynieryjne rodziny zintegrowanych modułów PQ5033 i PQ5060. Dokładna indukcyjność, stosunek zwojów, prąd znamionowy, wymiary i układ terminali są ustalane na zatwierdzonym rysunku przed wykonaniem narzędzi i prototypowania.
3. CECHY PRODUKTU
- Jeden moduł zamiast wielu luźnych części. Wiele jednostek magnetycznych PQ jest zintegrowanych na jednej płytce bazowej FR4, dzięki czemu cały etap magnetyczny staje się jednym numerem części, jedną akcją wstawiania i jedną kontrolą odbiorczą na Państwa linii.
- Pozycja i faza zablokowane w fabryce. Odstępy między jednostkami, polaryzacja uzwojeń i orientacja terminali są ustalane przez przyrządy montażowe, eliminując błędy w pozycjonowaniu, odwróconą fazę i niespójne formowanie wyprowadzeń, które występują, gdy operatorzy ręcznie montują dyskretne elementy magnetyczne.
- Przewaga wydajności rdzenia PQ. Geometria PQ zapewnia duży efektywny przekrój poprzeczny z krótką średnią długością zwoju, co obniża zarówno straty miedzi, jak i straty rdzenia oraz zwiększa powierzchnię dostępną do wymiany ciepła w porównaniu do rdzeni EE o podobnej objętości.
- Dwa wysokości dla jednej koncepcji powierzchni. PQ5033 służy do projektów o niskim profilu z ograniczonym budżetem wysokości, PQ5060 służy do tej samej powierzchni płytki, gdy potrzebna jest większa przepustowość mocy, dzięki czemu można skalować rodzinę produktów bez przeprojektowywania układu.
- Konstrukcja uznana przez UL. Jednostki są budowane jako komponenty uznane przez UL pod numerem pliku E332338, co skraca ścieżkę zatwierdzania bezpieczeństwa dla urządzenia końcowego.
- Wzmocniony system izolacji. Izolacja z folii poliamidowej, taśma izolacyjna, opcjonalny drut potrójnie izolowany i impregnacja wspierają napięcie przebicia do AC 5000 V między pierwotnym a wtórnym.
- Zaprojektowany z myślą o rzeczywistości termicznej. Wybór materiałów od klasy B do klasy H, optymalizacja szczeliny i uzwojenia oraz wzrost temperatury utrzymywany w granicach 40 K pozwalają na ciągłą pracę do 130°C, w tym samonagrzewanie w zamkniętych obudowach.
- Odporność na wibracje i cykle termiczne. Formowane plastikowe zaciski rdzenia, klejenie rdzenia i wzmocniony klej u nasady terminali utrzymują stabilność mechaniczną zespołu podczas wstrząsów transportowych i powtarzających się rozszerzeń termicznych.
- Elastyczna technologia uzwojeń. Dostępne są druty miedziane emaliowane, druty Litz, płaskie folie miedziane i druty potrójnie izolowane, dzięki czemu efekt naskórkowości, straty zbliżeniowe i wymagania dotyczące odstępów izolacyjnych mogą być adresowane za pomocą odpowiedniej techniki.
- Swoboda projektowania na poziomie płytki. Obrys płytki bazowej, grubość, układ otworów montażowych, obszar wykluczony i rozstaw terminali są rysowane tak, aby pasowały do istniejącego PCB, dzięki czemu moduł pasuje do obecnego układu.
- 100% kontrola elektryczna. Indukcyjność, DCR, stosunek zwojów, hi-pot, rezystancja izolacji i ciągłość są weryfikowane na każdym gotowym module, z próbkowaniem wymiarów i wyglądu zgodnie ze standardem AQL.
4. ZASTOSOWANIA PRODUKTU
Nowa Energia i Konwersja Mocy
- Falowniki stringowe fotowoltaiczne, falowniki hybrydowe i mikrofalowniki
- Systemy magazynowania energii z baterii i dwukierunkowe systemy konwersji mocy
- Pokładowe ładowarki pojazdów elektrycznych, szybkie ładowarki DC i konwertery DC/DC
Przemysłowy Sprzęt Energetyczny
- Wysokowydajne zasilacze impulsowe i prostowniki przemysłowe
- Zasilacze awaryjne i moduły prostowników telekomunikacyjnych
- Spawarki, zasilacze galwaniczne i urządzenia do indukcyjnego ogrzewania
Systemy Silników i Napędów
- Falowniki i stopnie mocy serwonapędów
- Sterowniki silników przemysłowych i softstarty
- Szafy automatyki i sekcje zasilania PLC
Infrastruktura Komunikacyjna i Danych
- Systemy zasilania stacji bazowych i zewnętrzne szafy zasilające
- Zasilacze serwerowe i półki zasilające centra danych
- Moduły zasilania sieciowego wymagające wysokiej gęstości mocy
Typowe Topologie Obwodów
- Transformatory rezonansowe LLC i cewki rezonansowe
- Główne transformatory z pełnym mostkiem przesuniętym fazowo
- Cewki boost PFC i zintegrowane elementy magnetyczne PFC
- Transformatory flyback i forward w wyższych zakresach mocy
- Cewki filtrujące wyjściowe i dławiki magistrali DC
5. ZALETY
Zalety Firmy
Ugruntowany Producent z Własnym Zakładem
DongGuan Chipsen Electronics Technology Co., Ltd. została założona w 2000 roku i od 26 lat koncentruje się na komponentach magnetycznych i rozwiązaniach zasilających. Posiadamy bazę produkcyjną, dzięki czemu współpracują Państwo bezpośrednio z osobami, które projektują i budują moduł.
Rzeczywista Zdolność Produkcyjna
Własna fabryka o powierzchni 10 000 metrów kwadratowych w mieście Changping, Dongguan, z 8 kompletnymi liniami produkcyjnymi i roczną produkcją transformatorów wynoszącą około 2 400 milionów sztuk. Nadwyżka mocy oznacza, że Państwa plan dostaw nie zostanie odłożony na bok z powodu większych zamówień.
Zespół Inżynierski Zaangażowany Przed Wyceną
Zespół badawczo-rozwojowy liczący 20 osób z doświadczonymi inżynierami, których średnie doświadczenie wynosi ponad 26 lat. W przypadku zintegrowanego modułu najpierw analizujemy Państwa topologię, częstotliwość przełączania, budżet strat, ograniczenie wysokości i obrys płytki, a następnie proponujemy rdzeń, szczelinę, uzwojenie i schemat integracji. Nie wyceniamy na ślepo na podstawie samego numeru części.
Kompletny System Certyfikacji
Certyfikacja systemu: zarządzanie jakością ISO 9001 i zarządzanie środowiskowe ISO 14001.
Certyfikacja produktu: CE, CB, UL, cUL i RoHS. Pokazane jednostki to komponenty uznane przez UL pod numerem pliku E332338.
Niezależna Kontrola Jakości
Dedykowany zespół kontroli jakości liczący 20 osób obejmuje kontrolę materiałów przychodzących, kontrolę w procesie produkcji podczas nawijania i montażu oraz końcowe testy elektryczne. Pełne testy elektryczne dotyczą każdego modułu, a nie tylko próbek.
Sprawdzone na Wymagających Rynkach
Roczna wartość eksportu wynosząca 42 miliony USD, wysyłka do Ameryki Północnej (50%), Europy Północnej (18%), Ameryki Południowej (15%) i Azji Południowo-Wschodniej (15%). Obsługiwani klienci to między innymi Midea i Federal Signal, a także północnoamerykańscy producenci falowników.
Praktyczne Wsparcie Handlowe
Zespół eksportowy liczący 11 osób, wsparcie warunków DDP i DDU, udział w 2 międzynarodowych wystawach rocznie oraz elastyczne płatności za pośrednictwem T/T, PayPal i Western Union.
Zalety Produktu
- Niższy Całkowity Koszt Montażu, Nie Tylko Niższa Cena Jednostkowa
Zastąpienie kilku dyskretnych elementów magnetycznych jednym zintegrowanym modułem eliminuje wiele kroków montażu, wiele numerów części, wiele zapisów kontrolnych i związane z tym czynności magazynowe. W przypadku produkcji średnio- i wysokowolumenowej oszczędności na linii montażowej zazwyczaj przewyższają różnicę w cenie komponentu.
- Spójność, Której Nie Może Dorównać Montaż Dyskretny
Ponieważ względne położenie, faza i geometria terminali są ustalane przez przyrząd w naszej fabryce, zachowanie elektryczne powtarza się z płytki na płytkę. Sprzężenie pasożytnicze i indukcyjność rozproszenia między jednostkami pozostają w wąskim zakresie, zamiast dryfować wraz z techniką operatora.
- Wyższa Gęstość Mocy na Powierzchni Płytki
Profil rdzenia PQ plus zaplanowany układ wielojednostkowy na jednej płytce bazowej lepiej wykorzystuje dostępną powierzchnię i wysokość niż rozrzucanie oddzielnych komponentów po PCB, co ma znaczenie, gdy rozmiar obudowy jest stały.
- Zachowanie Termiczne Zaprojektowane Jako System
Rozstaw jednostek, ścieżka przepływu powietrza i rozkład miedzi są rozpatrywane w całym module, a nie pojedynczo, dzięki czemu gorące punkty między sąsiednimi elementami magnetycznymi są identyfikowane podczas projektowania, a nie podczas testów termicznych.
- Skrócona Ścieżka Zatwierdzania Bezpieczeństwa
Konstrukcja uznana przez UL pod numerem pliku E332338, zdefiniowany system izolacji i udokumentowana konstrukcja uzwojeń zmniejszają liczbę pytań pojawiających się podczas przeglądu dokumentacji bezpieczeństwa produktu końcowego.
- Skalowalność w Ramach Rodziny Produktów
Para PQ5033 i PQ5060 pozwala na pokrycie modelu o niższej mocy i modelu o wyższej mocy przy tej samej koncepcji płytki i tym samym interfejsie montażowym, dzięki czemu jeden projekt mechaniczny obsługuje kilka ocen mocy produktu.
- Zaprojektowany z Uwzględnieniem Państwa Budżetu Strat
Klasa rdzenia, szczelina, typ drutu i układ uzwojenia są dobierane na podstawie rzeczywistej częstotliwości przełączania i tętnień, celując w wartości strat i wzrostu temperatury wymagane przez Państwa projekt, a nie w generyczną wartość katalogową.
6. CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA
P1: Czy jesteście fabryką, czy firmą handlową?
O1: Jesteśmy producentem z własnym zakładem. DongGuan Chipsen Electronics Technology Co., Ltd. prowadzi własną bazę produkcyjną o powierzchni 10 000 metrów kwadratowych w mieście Changping, Dongguan, Guangdong, Chiny, z 8 kompletnymi liniami produkcyjnymi. Możliwe jest zorganizowanie wizyty w zakładzie lub wirtualnej wycieczki po fabryce.
P2: Co dokładnie zawiera zintegrowany moduł?
O2: Zawiera wszystkie jednostki magnetyczne, płytkę bazową FR4, zaciski rdzenia, izolację, terminale i wzmocnienie klejem, zmontowane i przetestowane elektrycznie jako jeden gotowy produkt. Otrzymują Państwo jeden numer części i montują go jako jeden komponent. Liczba jednostek na płytkę, od jednej do czterech, jest określona na Państwa rysunku.
P3: Jaka jest różnica między PQ5033 a PQ5060 i jak wybrać?
O3: Dzielą tę samą rodzinę rdzeni i porównywalną powierzchnię, ale PQ5060 ma wyższe okno uzwojenia, a tym samym większą powierzchnię uzwojenia i większą moc, podczas gdy PQ5033 jest opcją o niższym profilu dla projektów z ograniczoną wysokością. Jeśli Państwa ograniczeniem jest wysokość obudowy, zacznijcie od PQ5033. Jeśli Państwa ograniczeniem jest przepustowość mocy lub wzrost temperatury, PQ5060 daje większy margines. Proszę przesłać nam Państwa poziom mocy, częstotliwość przełączania i maksymalną dopuszczalną wysokość, a my potwierdzimy, który z nich pasuje.
P4: Czy można zintegrować jednostki PQ5033 i PQ5060 na tej samej płytce bazowej?
O4: Tak. Moduł mieszany jest możliwy, gdy Państwa topologia wymaga elementów magnetycznych o różnym poziomie mocy w jednym etapie, na przykład transformatora głównego wraz z cewką rezonansową lub filtrującą. Ograniczeniem jest wysokość mechaniczna i odstępy termiczne, oba te czynniki oceniamy podczas przeglądu projektu przed potwierdzeniem wykonalności.
P5: Czy produkt jest certyfikowany przez UL?
O5: Jednostki magnetyczne są komponentami uznanymi przez UL pod numerem pliku E332338, co jest zaznaczone na etykiecie produktu. Nasza firma posiada również certyfikaty systemowe ISO 9001 i ISO 14001, a nasze produkty obejmują CE, CB, UL, cUL i RoHS. Jeśli Państwa rynek docelowy wymaga dodatkowego lokalnego zatwierdzenia, prosimy o wcześniejsze poinformowanie nas, abyśmy mogli ocenić wykonalność i harmonogram.
P6: Jakie jest Państwa minimalne zamówienie?
O6: Standardowe MOQ to 1000 sztuk. W przypadku pierwszej współpracy lub budowy pilotażowej możemy omówić mniejszą ilość próbną; dokładna liczba zależy od złożoności zintegrowanej struktury i tego, czy wymagane są nowe narzędzia.
P7: Ile czasu zajmuje prototypowanie i produkcja masowa?
O7: Próbki są zazwyczaj gotowe w ciągu około 10-15 dni roboczych po zatwierdzeniu rysunku, a produkcja masowa zazwyczaj trwa około 20-30 dni po zatwierdzeniu próbki i potwierdzeniu zamówienia. Zintegrowane moduły wymagają nieco więcej czasu niż dyskretne elementy magnetyczne, ponieważ należy przygotować płytkę bazową i przyrząd montażowy. Dokładny czas realizacji jest podawany dla każdego zamówienia.
P8: Jakie warunki płatności akceptujecie?
O8: Akceptujemy T/T (przelew bankowy), PayPal i Western Union. T/T jest zazwyczaj używany do zamówień produkcyjnych, podczas gdy PayPal i Western Union są wygodne do próbek i płatności o małej wartości. Warunki są potwierdzane na fakturze proforma przed rozpoczęciem produkcji.
P9: Jakie informacje są potrzebne do wyceny?
O9: Idealnie Państwa schemat lub topologia, moc znamionowa, napięcie wejściowe i wyjściowe, częstotliwość przełączania, wymagana indukcyjność lub stosunek zwojów, prąd znamionowy i szczytowy, maksymalna wysokość i obrys płytki, wymagania dotyczące izolacji i docelowa temperatura otoczenia. Jeśli posiadają Państwo już rysunek lub próbkę konkurencji, to samo jest zazwyczaj wystarczające, abyśmy mogli zacząć.
P10: Jak kontrolują Państwo jakość w zespole z kilkoma jednostkami?
O10: Trzy etapy. Kontrola materiałów przychodzących obejmuje rdzenie, drut, taśmę i płytkę bazową. Kontrola w procesie obejmuje liczbę zwojów, szczelinę, lutowanie i utwardzanie kleju. Testowanie końcowe mierzy indukcyjność, rezystancję DC, stosunek zwojów, hi-pot, rezystancję izolacji i ciągłość obwodu otwartego/zwarcia na każdym gotowym module, a wymiary i wygląd są próbkowane zgodnie ze standardem AQL. Każda pozycja jednostki na płytce jest testowana indywidualnie, a nie tylko cały moduł.
P11: Czy moduł może wytrzymać wibracje i cykle termiczne w szafie falownika?
O11: Tak. Rdzenie są zaciskane i klejone, terminale są wzmocnione klejem u nasady, a płytka bazowa jest mocowana przez zdefiniowane punkty montażowe. W przypadku zastosowań ze specyficznym profilem wibracji lub wstrząsów termicznych, prosimy o podanie standardu, który należy spełnić, a my dostosujemy metodę mocowania i proces impregnacji.
P12: Jakie warunki wysyłki Państwo wspierają?
O12: EXW, FOB, CIF, DDU i DDP. Próbki zazwyczaj wysyłane są ekspresową pocztą międzynarodową, a zamówienia hurtowe drogą lotniczą lub morską, w zależności od pilności i wolumenu. Wszystkie towary są wysyłane bezpośrednio z naszej fabryki w Chinach. Należy pamiętać, że nie posiadamy magazynu zagranicznego i nie oferujemy usługi dropshippingu.
P13: Co jeśli dostarczone moduły nie spełniają zatwierdzonej specyfikacji?
O13: Proszę przesłać nam informacje o partii, warunki testowe i zmierzone dane. Powtarzamy test po naszej stronie na podstawie zachowanej próbki z tej samej partii. Jeśli odchylenie zostanie potwierdzone jako nasza odpowiedzialność, organizujemy wymianę lub kredyt i wydajemy raport o działaniach korygujących obejmujący przyczynę źródłową i środki zapobiegawcze.
P14: Czy wspierają Państwo długoterminowe umowy dostaw?
O14: Tak. Dla klientów ze stabilnym rocznym zapotrzebowaniem możemy ustalić zamówienie ramowe z zaplanowanymi dostawami, co skraca efektywny czas realizacji i chroni Państwa przed zmianami cen materiałów w uzgodnionym okresie.