logo

PCB-montage Aangepaste Common Mode Choke Toroidale Spoel Hoge Stroom voor EMI Filter Inverter

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Chipsen
Certificering: UL/ISO9001/ISO14001/RoHS/Reach
Modelnummer: T9*5*3
Min. bestelaantal: 3000 st
Prijs: $0.78-$1.08
Verpakking Details: Karton
Levertijd: 15-30 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 200K-500K stuks / maand
Onderzoek nu
Een citaat krijgen
Specificaties
Belangrijkste Kenmerken

Aangepaste toroidale common mode choke

,

PCB-montage toroidale common mode choke

,

EMI Filter Inverter opbouw common mode choke

Montagetype:
Printplaat
Turn Ratio:
Van primair tot secundair verschilt per model
Kernmateriaal:
Ferriet
Opwindmateriaal:
Koper
Bedrijfstemperatuurbereik:
-40°C tot +85°C
Ingangsspanning:
85V - 265V AC
Isolatie spanning:
3000V AC
Inductie:
1uH - 100uH (aanpasbaar)
Productomschrijving
Gekoppelde Choke Toroidale Spoel met Hoge Stroom voor EMI-filter Inverter
Verticale Toroidale Gekoppelde Choke Inductor - 4-pins Through Hole EMI-filter Spoel
Productintroductie
Deze verticale toroidale gekoppelde choke is een dual-winding EMI-onderdrukkingsinductor gebouwd op een ferriet toroidale kern met hoge permeabiliteit, met twee symmetrische wikkelingen die in tegengestelde richtingen zijn gewikkeld en afgesloten op een vlamvertragende 4-pins plastic basis voor doorlopende PCB-montage.
Het werkingsprincipe is eenvoudig: de differentiële stroom (uw nuttige signaal of stroom) vloeit door de twee wikkelingen in tegengestelde richtingen, zodat de magnetische flux wordt gecompenseerd en de choke er vrijwel geen impedantie voor biedt. De gemeenschappelijke modus ruis stroom vloeit echter door beide wikkelingen in dezelfde richting, zodat de flux optelt en de choke een zeer hoge impedantie biedt, waardoor de ruis wordt geblokkeerd voordat deze de stroomlijn of de belasting bereikt. Het resultaat is een schone geleide emissieprestatie zonder in te leveren op de efficiëntie van de stroomoverdracht.
De groene epoxy gecoate toroidale kern biedt mechanische bescherming en een versterkte isolatiebarrière tussen de kern en de geëmailleerde koperen wikkelingen. Twee verschillende draadkleuren worden gebruikt voor de twee wikkelingen om de polariteitsidentificatie en geautomatiseerde assemblage op de productielijn te vergemakkelijken. De stijve basis houdt de kern stabiel onder trillingen en garandeert een consistente afstand tot de PCB, wat cruciaal is voor golfsolderen en voor het handhaven van de kruipafstand in AC-lijn toepassingen.
Het component is volledig aanpasbaar. Kernmaat, permeabiliteit, inductiewaarde, draaddikte, aantal windingen, pinsteek, basisafmetingen en isolatieklasse kunnen allemaal worden ontworpen om te voldoen aan uw circuit topologie, uw doel dempingscurve en uw veiligheid goedkeuringsvereisten. Elke eenheid wordt 100% getest op inductie, DC-weerstand, hi-pot weerstaan spanning en open/kort continuïteit voordat deze wordt verpakt.
Technische Parameters
Nr. Item Specificatie
1 Producttype Toroidale gekoppelde choke spoel, dubbele wikkeling, verticale montage
2 Onderdeelnummer Aangepast volgens klanttekening of specificatie
3 Kernmateriaal Mn-Zn ferriet toroid, hoge permeabiliteit (nanokristallijn / amorf kern beschikbaar op aanvraag)
4 Kerncoating Groene epoxyhars coating, versterkte isolatie tussen kern en wikkeling
5 Gekoppelde Inductie 0,5 mH tot 100 mH (typisch bereik, aanpasbaar)
6 Inductietolerantie +/-30% standaard, nauwere tolerantie beschikbaar op aanvraag
7 Testconditie 10 kHz / 0,25 V (LCR-meter, seriemodus)
8 Nominale stroom 0,3 A tot 20 A (afhankelijk van draaddikte en kernmaat)
9 DC-weerstand (DCR) 5 mOhm tot 2000 Ohm, per wikkeling, gemeten bij 20 graden C
10 Nominale spanning AC 250 V / AC 300 V lijnspanningsklasse
11 Diëlektrische weerstansspanning AC 1500 V tot 3000 V, 1 minuut, wikkeling naar wikkeling en wikkeling naar kern
12 Isolatieweerstand >= 100 MOhm bij DC 500 V
13 Lek (Differentiële Modus) Inductie Ongeveer 0,5% tot 2% van de gekoppelde inductie
14 Wikkelingsdraad Klasse 155 / Klasse 180 geëmailleerde koperdraad (UEW / EIW), drievoudig geïsoleerde draad optioneel
15 Isolatieklasse Klasse B (130 graden C) / Klasse F (155 graden C) / Klasse H (180 graden C)
16 Temperatuurstijging <= 40 K bij nominale stroom
17 Bedrijfstemperatuur -40 graden C tot +125 graden C
18 Opslagtemperatuur -25 graden C tot +85 graden C, vochtigheid<= 70% RV
19 Basis / Bobine Materiaal PBT of Fenol, UL 94V-0 vlamvertragend
20 Aansluitingen 4 pinnen, vertind koper, doorlopende verticale montage, pinsteek aanpasbaar
21 Soldeerbaarheid 245 +/-5 graden C gedurende 3 +/-0,5 seconden, >= 95% dekking
22 Conformiteit RoHS en REACH conform, halogeenvrij materiaal beschikbaar
23 Verpakking Antistatische tray of doos met schuimverdeling, vochtwerende zak
24 MOQ 1.000 stuks
Opmerking: de bovenstaande waarden dekken het standaardproductiebereik van deze productfamilie. Definitieve elektrische parameters worden vastgelegd met uw engineeringteam vóór de productie van gereedschappen en monsters.
Productkenmerken
  • Hoge gekoppelde impedantie met laag differentiële modusverlies. De symmetrische tegenovergestelde wikkelingsstructuur heft de differentiële flux op, zodat ruis wordt gedempt terwijl de werkstroom met minimaal insertieverlies doorgaat.
  • Brede dempingsbandbreedte. Hoog permeabiliteit Mn-Zn ferriet levert effectieve onderdrukking over de geleide emissieband van 150 kHz tot 30 MHz, waardoor het eindproduct EN 55032, EN 55014, FCC Part 15 en CISPR geleide emissietests kan doorstaan.
  • Toroidaal gesloten magnetisch circuit. Een gesloten kernpad betekent zeer lage magnetische fluxlekkage, zodat de choke geen ruis koppelt naar nabijgelegen componenten en veel minder gevoelig is voor externe interferentie dan open kernstructuren.
  • Versterkt isolatiesysteem. De epoxy gecoate kern plus klasse 155/180 geëmailleerde draad en optionele drievoudig geïsoleerde draad maken een wikkeling-naar-wikkeling weerstandspanning tot AC 3000 V mogelijk, geschikt voor primaire AC-lijnfiltering.
  • Stabiele prestaties onder temperatuur. Bedrijfsbereik van -40 graden C tot +125 graden C met een temperatuurstijging gecontroleerd binnen 40 K bij nominale stroom, zodat de inductiewaarde voorspelbaar blijft in gesloten voedingbehuizingen.
  • Mechanisch robuuste verticale basis. De 4-pins vlamvertragende basis bevestigt de toroid stevig, is bestand tegen trillingen en schokken, houdt de montagehoogte uniform en beschermt de wikkeling tegen stress op bordniveau tijdens hantering en solderen.
  • Ruimtebesparende verticale voetafdruk. De rechtopstaande montageoriëntatie neemt een klein PCB-oppervlak in beslag in vergelijking met horizontale toroidale montage, wat belangrijk is op printplaten met hoge dichtheid.
  • Geschikt voor golfsolderen en geautomatiseerde assemblage. De gestandaardiseerde pinconfiguratie, vertinde koperen aansluitingen en stijve basis maken het onderdeel compatibel met automatische inbreng- en golfsoldeerprocessen.
  • Volledig aanpasbaar. Inductie, stroomrating, draaddikte, kernmateriaal, pinsteek, basismaat, draadlengte en isolatieklasse zijn allemaal gebaseerd op uw tekening.
  • 100% elektrische inspectie. Inductie, DCR, hi-pot en continuïteit worden op elk stuk getest, met steekproefsgewijze inspectie op uiterlijk en afmetingen volgens AQL-standaard.
Producttoepassingen
Voeding en Conversie
  • AC/DC schakelende voedingen, adapters en opladers
  • DC/DC converters en hulpvoedingsmodules
  • Ononderbroken voedingen (UPS) en industriële voedingsunits
Nieuwe Energie en Vermogenselektronica
  • Zonne-fotovoltaïsche omvormers en micro-omvormers
  • Energieopslagsystemen en batterijbeheereenheden
  • Elektrische voertuig boordladers en DC-laadpalen
Industrie en Automatisering
  • Industriële schakelkasten, PLC en servo-aandrijfsystemen
  • Variabele frequentieaandrijvingen en motorregelaars
  • Instrumentatie, meetapparatuur en sensor front-ends
Verlichting en Apparaten
  • LED-drivers en intelligente verlichtingsregelaars
  • Huishoudelijke apparaten, waaronder airconditioners, wasmachines en koelkasten
  • Kleine keukenapparatuur met schakelende voedingsprintplaten
Communicatie en Consumentenelektronica
  • Telecom voedingssystemen, basisstation voedingsmodules en routers
  • Set-top boxen, netwerkapparatuur en audio/video-apparaten
  • Kantoorapparatuur, medische elektronica en beveiligingssystemen
Typische circuitpositie: EMI-ingangsfiltertrap bij de AC-lijn ingang, DC-busfiltering vóór de convertertrap, en ruisonderdrukking in de uitgangstrap vóór de belasting.
Voordelen
Bedrijfsvoordelen
  • Gevestigde fabrikant, geen handelsonderneming
    DongGuan Chipsen Electronics Technology Co., Ltd. werd opgericht in 2000 en richt zich al 26 jaar op magnetische componenten en stroomoplossingen. We beschikken over onze eigen productiefaciliteit, dus u handelt rechtstreeks met de mensen die de onderdelen maken.
  • Echte Productiecapaciteit
    Een eigen fabriek van 10.000 vierkante meter met 8 complete productielijnen en een jaarlijkse transformatorproductie van ongeveer 2.400 miljoen stuks. Capaciteitsruimte betekent dat uw leveringsschema niet wordt verstoord door grotere accounts.
  • Engineering Team Dat Vroeg Uw Project Betreedt
    Een R&D-team van 20 personen met senior ingenieurs met gemiddeld meer dan 26 jaar ervaring. We beoordelen uw schema, doel dempingscurve en ruimtebeperkingen voordat we een offerte uitbrengen, in plaats van blindelings op een onderdeelnummer te offreren.
  • Compleet Certificeringssysteem
    Systeemcertificering: ISO 9001 kwaliteitsmanagement en ISO 14001 milieumanagement.
    Productcertificering: CE, CB, UL, cUL en RoHS.
  • Onafhankelijke Kwaliteitscontrole
    Een toegewijd QC-team van 20 personen beheert de inkomende materiaalinspectie, de controle tijdens het proces en de eindelektrische testen. Volledige elektrische testen worden toegepast op elke eenheid, niet alleen op monsters.
  • Bewezen in Veeleisende Markten
    Jaarlijkse exportwaarde van USD 42 miljoen, verzending naar Noord-Amerika (50%), Noord-Europa (18%), Zuid-Amerika (15%) en Zuidoost-Azië (15%). Klanten die we bedienen zijn onder meer Midea en Federal Signal, evenals Noord-Amerikaanse omvormerfabrikanten.
  • Praktische Handelsondersteuning
    Een exportteam van 11 personen, DDP en DDU-termen ondersteund, deelname aan 2 internationale tentoonstellingen per jaar, en flexibele betaling via T/T, PayPal en Western Union.
Productvoordelen
  • Ruisonderdrukking zonder efficiëntieverlies
    De tegenovergestelde wikkelingsstructuur blokkeert gemeenschappelijke modus ruis terwijl de differentiële modus werkstroom met minimaal verlies doorgaat, zodat u EMC-marge krijgt zonder extra warmte in het stroompad te genereren.
  • Ontworpen voor Uw Demping Doel
    In plaats van u te dwingen te kiezen uit een vaste catalogus, stemmen we de kernpermeabiliteit, windingen en draaddikte af op uw gemeten geleide emissiecurve, en dichten we de kloof af in de specifieke frequentieband waar uw ontwerp faalt.
  • Veiligheidsmarge Ingebouwd
    Versterkte isolatie tussen wikkelingen, hi-pot capaciteit tot AC 3000 V, UL 94V-0 basis materiaal en optionele drievoudig geïsoleerde draad geven u ruimte om veiligheid goedkeuring te verkrijgen op primaire circuits.
  • Thermische Stabiliteit voor Afgesloten Behuizingen
    Temperatuurstijging gecontroleerd binnen 40 K bij nominale stroom en een operationeel venster van -40 graden C tot +125 graden C houden de inductie stabiel in compacte, slecht geventileerde voedingsbehuizingen.
  • Consistentie Batch Na Batch
    Geautomatiseerd wikkelen, vaste procesparameters en 100% elektrische testen houden de inductie en DCR-verdeling strak, zodat uw lijn geen prestatiedrift ziet tussen leveringen.
  • Productielijn Vriendelijk
    Uniforme standoff hoogte, vertinde pinnen en een stijve basis verminderen inbrengfouten en rework kosten bij golfsolderen en geautomatiseerde assemblage.
  • Lage Totale Eigendomskosten
    Minder EMC-herontwerplussen, minder storingen in het veld en stabiele leveringscycli wegen meestal op tegen het prijsverschil per eenheid ten opzichte van een ongeteste goedkope bron.
Veelgestelde Vragen
V1: Bent u een fabriek of een handelsonderneming?
A1: Wij zijn een fabrikant met onze eigen faciliteit. DongGuan Chipsen Electronics Technology Co., Ltd. exploiteert een eigen productiefaciliteit van 10.000 vierkante meter in Changping Town, Dongguan, Guangdong, China, met 8 complete productielijnen. U bent welkom om te bezoeken of een virtuele fabrieksrondleiding te regelen.
V2: Wat is uw minimale bestelhoeveelheid?
A2: De standaard MOQ is 1.000 stuks. Voor een eerste samenwerking of een proefopbouw kunnen we een kleinere pilot-hoeveelheid bespreken, en het exacte cijfer hangt af van de complexiteit van de aangepaste structuur.
V3: Kunt u deze gekoppelde choke maken volgens onze eigen specificatie?
A3: Ja, maatwerk is onze kernactiviteit. Stuur ons uw vereiste gekoppelde inductie, nominale stroom, werkspanning, doel dempingsband, pinsteek en maximaal toegestane afmetingen, of stuur gewoon uw tekening of een monster. Ons engineeringteam zal een kernmaat, permeabiliteit en wikkelingsschema voorstellen, en elke parameter met u bevestigen vóór de productie van gereedschappen.
V4: Welke certificeringen heeft u?
A4: Systeemcertificering omvat ISO 9001 en ISO 14001. Productcertificering omvat CE, CB, UL, cUL en RoHS. Als uw bestemmingsmarkt een aanvullende lokale goedkeuring vereist, laat het ons dan vroeg weten en we zullen helpen de haalbaarheid en het schema te evalueren.
V5: Hoe lang duurt het voor monsters en massaproductie?
A5: Monsters zijn normaal gesproken klaar in ongeveer 7 tot 10 werkdagen na bevestiging van de specificatie, en massaproductie duurt doorgaans ongeveer 15 tot 25 dagen na goedkeuring van het monster en orderbevestiging. De exacte levertijd wordt per bestelling geciteerd, omdat deze afhankelijk is van de hoeveelheid, de beschikbaarheid van de draaddikte en of er nieuwe gereedschappen nodig zijn.
V6: Welke betalingsvoorwaarden accepteert u?
A6: We accepteren T/T (bankoverschrijving), PayPal en Western Union. T/T wordt normaal gesproken gebruikt voor productieorders en PayPal of Western Union is handig voor monsterbestellingen en betalingen met een laag bedrag. Betalingsvoorwaarden worden bevestigd op de proforma factuur voordat de productie begint.
V7: Hoe controleert u de kwaliteit?
A7: We hanteren een driefasig controlesysteem: inkomende materiaalinspectie, controle tijdens het proces tijdens het wikkelen en assembleren, en eindtesten. Elk stuk wordt getest op inductie, DC-weerstand, hi-pot weerstansspanning en open/kort continuïteit, en uiterlijk en afmetingen worden steekproefsgewijs geïnspecteerd volgens AQL-standaard. Een QC-team van 20 personen is verantwoordelijk voor de hele keten.
V8: Hoe kies ik de juiste gekoppelde inductiewaarde?
A8: Het hangt af van waar uw geleide emissietest faalt. Als u de limiet overschrijdt in de lage frequentieband, van 150 kHz tot ongeveer 2 MHz, is meestal een hogere inductie met materiaal met hoge permeabiliteit nodig. Als het probleem zich in de hoge frequentieband bevindt, werkt een lagere inductie met minder windingen en lagere parasitaire capaciteit normaal gesproken beter. Stuur ons uw EMI-scanrapport en we zullen een specifieke configuratie aanbevelen in plaats van u te laten raden.
V9: Welke verzendtermen en methoden ondersteunt u?
A9: We ondersteunen EXW, FOB, CIF, DDU en DDP. Kleine monsters gaan meestal per internationale express, en bulkorders gaan per lucht- of zeevracht, afhankelijk van uw urgentie en volume. Alle goederen worden rechtstreeks vanuit onze fabriek in China verzonden. Houd er rekening mee dat we geen magazijn in het buitenland exploiteren en geen dropshipping-service aanbieden.
V10: Wat als de onderdelen niet voldoen aan de afgesproken specificatie?
A10: Neem contact met ons op met de batchinformatie, de testomstandigheden en de gemeten gegevens. We zullen de test aan onze kant repliceren tegen het bewaarde monster uit dezelfde batch. Als de afwijking wordt bevestigd als onze verantwoordelijkheid, zullen we vervanging of krediet regelen en een corrigerende actierapport uitgeven waarin de hoofdoorzaak en de preventieve maatregel worden uitgelegd.
V11: Kunt u technische documenten verstrekken voor onze veiligheid goedkeuring?
A11: Ja. We kunnen het product specificatieblad, de materiaal lijst, RoHS en REACH verklaringen, en relevante certificeringsdocumenten leveren. Voor de indiening van het veiligheidsdossier verstrekken we ook details over het isolatiesysteem en de wikkelingsconstructie zoals vereist.
V12: Ondersteunt u langetermijnleveringsovereenkomsten en voorraadplanning?
A12: Ja. Voor klanten met een stabiele jaarlijkse vraag kunnen we een raamcontract regelen met geplande leveringen, wat de effectieve levertijd verkort en u beschermt tegen prijsfluctuaties van materialen gedurende de overeengekomen periode.
Custom Common Mode Choke Toroidal Coil product image showing detailed construction Vertical mount toroidal common mode choke inductor with 4-pin base
Gerelateerde producten
Stuur een aanvraag