logo

PCB Mount Custom Common Mode Choke Toroidal Coil Wysoki prąd dla EMI Filter Inverter

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Chipsen
Orzecznictwo: UL/ISO9001/ISO14001/RoHS/Reach
Numer modelu: T9*5*3
Minimalne zamówienie: 3000 szt
Cena: $0.78-$1.08
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 15-30 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 200-500 tys. szt. / miesiąc
Zapytanie teraz
Zdobądź cytat.
Dane techniczne
Najważniejsze cechy

Niestandardowy torowidowy common mode choke

,

PCB Mount toroidal common mode choke

,

EMI Filter Inwerter powierzchniowy mocowanie common mode choke

Typ mocowania:
Mocowanie PCB
Współczynnik zakrętów:
Podstawowy lub dodatkowy różni się w zależności od modelu
Materiał rdzenia:
Ferryt
Materiał do nawijania:
Miedź
Zakres temperatury roboczej:
-40°C do +85°C
Napięcie wejściowe:
85 V - 265 V AC
Napięcie izolacji:
3000 V AC
Indukcyjność:
1uH - 100uH (konfigurowalny)
Opis produktu
Dławik wspólnej mody toroidalny o wysokim prądzie do filtra EMI falownika
Pionowy dławik wspólnej mody toroidalny - cewka filtra EMI z 4-pinowym przelotowym otworem
Wprowadzenie do produktu
Ten pionowy dławik wspólnej mody toroidalny to dwucewkowy dławik tłumiący zakłócenia elektromagnetyczne, zbudowany na rdzeniu toroidalnym z ferrytu o wysokiej przenikalności, z dwoma symetrycznymi uzwojeniami nawiniętymi w przeciwnych kierunkach i zakończonymi na ognioodpornej 4-pinowej podstawie z tworzywa sztucznego do montażu przelotowego na płytce drukowanej.
Zasada działania jest prosta: prąd mody różnicowej (użyteczny sygnał lub prąd zasilający) przepływa przez oba uzwojenia w przeciwnych kierunkach, więc strumień magnetyczny się znosi, a dławik praktycznie nie stawia mu oporu. Prąd zakłóceń wspólnej mody przepływa natomiast przez oba uzwojenia w tym samym kierunku, więc strumienie się sumują, a dławik stawia bardzo wysoki opór, blokując zakłócenia, zanim dotrą do linii zasilającej lub obciążenia. Rezultatem jest czyste zachowanie emisji przewodzonej bez poświęcania wydajności transferu mocy.
Zielony rdzeń toroidalny pokryty epoksydem zapewnia ochronę mechaniczną i wzmocnioną barierę izolacyjną między rdzeniem a emaliowanymi miedzianymi uzwojeniami. Dwa różne kolory drutu są używane do dwóch uzwojeń, aby ułatwić identyfikację biegunowości i automatyczny montaż na linii produkcyjnej. Sztywna podstawa utrzymuje rdzeń stabilnie pod wpływem wibracji i gwarantuje stałą wysokość odstępu od płytki drukowanej, co jest kluczowe dla lutowania na fali i utrzymania odstępów izolacyjnych w zastosowaniach z linią prądu przemiennego.
Komponent jest w pełni konfigurowalny. Rozmiar rdzenia, przenikalność, wartość indukcyjności, grubość drutu, liczba zwojów, rozstaw pinów, wymiary podstawy i klasa izolacji mogą być zaprojektowane tak, aby pasowały do topologii obwodu, docelowej krzywej tłumienia i wymagań dotyczących zatwierdzenia bezpieczeństwa. Każda jednostka jest w 100% testowana pod kątem indukcyjności, rezystancji DC, napięcia przebicia i ciągłości obwodu otwartego/zwartnego przed pakowaniem.
Parametry techniczne
Nr Pozycja Specyfikacja
1 Typ produktu Cewka dławika wspólnej mody toroidalny, dwucewkowy, pionowy montaż
2 Numer części Dostosowany zgodnie z rysunkiem lub specyfikacją klienta
3 Materiał rdzenia Rdzeń toroidalny z ferrytu Mn-Zn, wysoka przenikalność (rdzeń nanokrystaliczny / amorficzny dostępny na życzenie)
4 Powłoka rdzenia Zielona powłoka żywicą epoksydową, wzmocniona izolacja między rdzeniem a uzwojeniem
5 Indukcyjność wspólnej mody 0,5 mH do 100 mH (typowa wartość, konfigurowalna)
6 Tolerancja indukcyjności +/-30% standardowo, ciaśniejsza tolerancja dostępna na życzenie
7 Warunki testowania 10 kHz / 0,25 V (miernik LCR, tryb szeregowy)
8 Prąd znamionowy 0,3 A do 20 A (w zależności od grubości drutu i rozmiaru rdzenia)
9 Rezystancja DC (DCR) 5 mOhm do 2000 Ohm, na uzwojenie, mierzone w temperaturze 20°C
10 Napięcie znamionowe Klasa napięcia sieciowego AC 250 V / AC 300 V
11 Napięcie przebicia dielektrycznego AC 1500 V do 3000 V, 1 minuta, między uzwojeniami i między uzwojeniem a rdzeniem
12 Rezystancja izolacji >= 100 MOhm przy DC 500 V
13 Indukcyjność rozproszenia (mody różnicowej) Około 0,5% do 2% indukcyjności wspólnej mody
14 Drut uzwojeniowy Drut miedziany emaliowany klasy 155 / 180 (UEW / EIW), opcjonalnie drut potrójnie izolowany
15 Klasa izolacji Klasa B (130°C) / Klasa F (155°C) / Klasa H (180°C)
16 Wzrost temperatury <= 40 K przy prądzie znamionowym
17 Temperatura pracy -40°C do +125°C
18 Temperatura przechowywania -25°C do +85°C, wilgotność<= 70% RH
19 Materiał podstawy / szpulki PBT lub fenol, ognioodporny UL 94V-0
20 Zaciski 4 piny, miedź cynowana, pionowy montaż przelotowy, rozstaw pinów konfigurowalny
21 Zdolność do lutowania 245 +/-5°C przez 3 +/-0,5 sekundy, >= 95% pokrycia
22 Zgodność Zgodny z RoHS i REACH, dostępny materiał bezhalogenowy
23 Opakowanie Taca antystatyczna lub karton z przekładką piankową, torba barierowa wilgoci
24 MOQ 1000 szt.
Uwaga: powyższe wartości obejmują standardowe okno produkcyjne tej rodziny produktów. Ostateczne parametry elektryczne są ustalane z zespołem inżynierskim przed wykonaniem narzędzi i pobraniem próbek.
Cechy produktu
  • Wysoka impedancja wspólnej mody przy niskich stratach mody różnicowej. Symetryczna konstrukcja z przeciwnymi uzwojeniami znosi strumień różnicowy, dzięki czemu zakłócenia są tłumione, podczas gdy prąd roboczy przepływa z minimalną stratą wtrąceniową.
  • Szerokie pasmo tłumienia. Wysokoprzepuszczalny ferryt Mn-Zn zapewnia skuteczne tłumienie w paśmie emisji przewodzonej od 150 kHz do 30 MHz, pomagając produktowi końcowemu przejść testy emisji przewodzonej EN 55032, EN 55014, FCC Part 15 i CISPR.
  • Toroidalny zamknięty obwód magnetyczny. Zamknięta ścieżka rdzenia oznacza bardzo niski wyciek strumienia magnetycznego, dzięki czemu dławik nie sprzęga zakłóceń z pobliskimi komponentami i jest znacznie mniej wrażliwy na zakłócenia zewnętrzne niż struktury z otwartym rdzeniem.
  • Wzmocniony system izolacji. Rdzeń pokryty epoksydem plus drut emaliowany klasy 155/180 i opcjonalny drut potrójnie izolowany pozwalają na napięcie przebicia między uzwojeniami do AC 3000 V, nadaje się do filtrowania linii AC po stronie pierwotnej.
  • Stabilna wydajność w temperaturze. Zakres pracy od -40°C do +125°C ze wzrostem temperatury kontrolowanym w granicach 40 K przy prądzie znamionowym, dzięki czemu wartość indukcyjności pozostaje przewidywalna w zamkniętych obudowach zasilaczy.
  • Wytrzymała mechanicznie pionowa podstawa. 4-pinowa ognioodporna podstawa mocno mocuje toroid, jest odporna na wibracje i wstrząsy, utrzymuje równomierną wysokość montażu i chroni uzwojenie przed naprężeniami na poziomie płytki podczas obsługi i lutowania.
  • Oszczędność miejsca dzięki pionowemu układowi. Pionowa orientacja montażu zajmuje niewielką powierzchnię płytki drukowanej w porównaniu z poziomym montażem toroidów, co ma znaczenie w płytach zasilających o dużej gęstości.
  • Przyjazny dla lutowania na fali i automatycznego montażu. Standaryzowany układ pinów, cynowane zaciski miedziane i sztywna podstawa sprawiają, że część jest kompatybilna z procesami automatycznego wkładania i lutowania na fali.
  • W pełni konfigurowalny. Indukcyjność, prąd znamionowy, grubość drutu, materiał rdzenia, rozstaw pinów, rozmiar podstawy, długość wyprowadzeń i klasa izolacji są wykonane zgodnie z rysunkiem.
  • 100% kontrola elektryczna. Indukcyjność, DCR, napięcie przebicia i ciągłość są testowane na każdej sztuce, z kontrolą wyrywkową wyglądu i wymiarów zgodnie ze standardem AQL.
Zastosowania produktu
Zasilanie i konwersja
  • Zasilacze impulsowe AC/DC, adaptery i ładowarki
  • Przetwornice DC/DC i pomocnicze moduły zasilania
  • Zasilacze bezprzerwane (UPS) i przemysłowe jednostki zasilające
Nowa energia i elektronika mocy
  • Falowniki fotowoltaiczne i mikrofalowniki
  • Systemy magazynowania energii i jednostki zarządzania bateriami
  • Pokładowe ładowarki pojazdów elektrycznych i stacje ładowania DC
Przemysł i automatyka
  • Szafy sterownicze przemysłowe, systemy PLC i serwonapędów
  • Przemienniki częstotliwości i sterowniki silników
  • Przyrządy pomiarowe, sprzęt pomiarowy i przedwzmacniacze czujników
Oświetlenie i urządzenia
  • Sterowniki LED i inteligentne układy sterowania oświetleniem
  • Urządzenia AGD, w tym klimatyzatory, pralki i lodówki
  • Małe urządzenia kuchenne z zasilaczami impulsowymi
Komunikacja i elektronika użytkowa
  • Systemy zasilania telekomunikacyjnego, moduły zasilania stacji bazowych i routery
  • Dekodery, sprzęt sieciowy i urządzenia audio/wideo
  • Sprzęt biurowy, elektronika medyczna i systemy bezpieczeństwa
Typowa pozycja w obwodzie: stopień filtra EMI na wejściu linii AC, filtrowanie magistrali DC przed stopniem przetwornicy i tłumienie zakłóceń na stopniu wyjściowym przed obciążeniem.
Zalety
Zalety firmy
  • Ugruntowany producent, nie firma handlowa
    DongGuan Chipsen Electronics Technology Co., Ltd. została założona w 2000 roku i od 26 lat koncentruje się na komponentach magnetycznych i rozwiązaniach zasilających. Posiadamy własną bazę produkcyjną, więc masz bezpośredni kontakt z osobami, które produkują części.
  • Rzeczywista zdolność produkcyjna
    Własna fabryka o powierzchni 10 000 metrów kwadratowych z 8 kompletnymi liniami produkcyjnymi i roczną produkcją transformatorów wynoszącą około 2 400 milionów sztuk. Nadwyżka mocy produkcyjnych oznacza, że harmonogram dostaw nie jest zagrożony przez większe zamówienia.
  • Zespół inżynierów, który dołącza do projektu na wczesnym etapie
    20-osobowy zespół badawczo-rozwojowy z doświadczonymi inżynierami, których średnie doświadczenie wynosi ponad 26 lat. Analizujemy schemat, docelową krzywą tłumienia i ograniczenia przestrzenne przed wyceną, zamiast wyceniać na ślepo na podstawie numeru części.
  • Kompletny system certyfikacji
    Certyfikacja systemu: zarządzanie jakością ISO 9001 i zarządzanie środowiskowe ISO 14001.
    Certyfikacja produktu: CE, CB, UL, cUL i RoHS.
  • Niezależna kontrola jakości
    Dedykowany 20-osobowy zespół kontroli jakości przeprowadza kontrolę materiałów przychodzących, kontrolę w procesie i końcowe testy elektryczne. Pełne testy elektryczne są stosowane do każdej jednostki, a nie tylko do próbek.
  • Sprawdzone na wymagających rynkach
    Roczna wartość eksportu wynosząca 42 miliony USD, wysyłka do Ameryki Północnej (50%), Europy Północnej (18%), Ameryki Południowej (15%) i Azji Południowo-Wschodniej (15%). Obsługiwani klienci to między innymi Midea i Federal Signal, a także północnoamerykańscy producenci falowników.
  • Praktyczne wsparcie handlowe
    11-osobowy zespół eksportowy, wsparcie dla warunków DDP i DDU, udział w 2 międzynarodowych targach rocznie i elastyczne płatności za pośrednictwem T/T, PayPal i Western Union.
Zalety produktu
  • Tłumienie zakłóceń bez utraty wydajności
    Konstrukcja z przeciwnymi uzwojeniami blokuje zakłócenia wspólnej mody, jednocześnie pozwalając prądowi roboczemu mody różnicowej przepływać z minimalną stratą, dzięki czemu zyskujesz margines EMC bez dodawania ciepła do ścieżki zasilania.
  • Zaprojektowane zgodnie z docelowym tłumieniem
    Zamiast zmuszać Cię do wyboru ze stałego katalogu, dostosowujemy przenikalność rdzenia, liczbę zwojów i grubość drutu do Twojej zmierzonej krzywej emisji przewodzonej, wypełniając lukę w określonym paśmie częstotliwości, w którym Twój projekt zawodzi.
  • Wbudowany margines bezpieczeństwa
    Wzmocniona izolacja między uzwojeniami, zdolność do napięcia przebicia do AC 3000 V, materiał podstawy UL 94V-0 i opcjonalny drut potrójnie izolowany zapewniają Ci przestrzeń do uzyskania zatwierdzenia bezpieczeństwa w obwodach po stronie pierwotnej.
  • Stabilność termiczna dla zamkniętych obudów
    Wzrost temperatury kontrolowany w granicach 40 K przy prądzie znamionowym i zakres pracy od -40°C do +125°C utrzymują stabilną indukcyjność w kompaktowych, słabo wentylowanych obudowach zasilaczy.
  • Spójność partia po partii
    Automatyczne nawijanie, stałe parametry procesu i 100% testy elektryczne utrzymują ścisły rozkład indukcyjności i DCR, dzięki czemu Twoja linia nie doświadcza dryfu wydajności między dostawami.
  • Przyjazny dla linii produkcyjnej
    Równomierna wysokość odstępu, cynowane piny i sztywna podstawa zmniejszają liczbę wad wkładania i koszty poprawek w lutowaniu na fali i montażu automatycznym.
  • Niski całkowity koszt posiadania
    Mniej pętli przeprojektowania EMC, mniej awarii w terenie i stabilne cykle dostaw zazwyczaj przeważają nad różnicą w cenie jednostkowej w porównaniu z nieprzetestowanym, tanim źródłem.
Często zadawane pytania
P1: Czy jesteś fabryką, czy firmą handlową?
O1: Jesteśmy producentem z własnym zakładem. DongGuan Chipsen Electronics Technology Co., Ltd. prowadzi własną bazę produkcyjną o powierzchni 10 000 metrów kwadratowych w mieście Changping, Dongguan, Guangdong, Chiny, z 8 kompletnymi liniami produkcyjnymi. Zapraszamy do odwiedzenia lub zorganizowania wirtualnej wycieczki po fabryce.
P2: Jakie jest Twoje minimalne zamówienie?
O2: Standardowe MOQ to 1000 sztuk. W przypadku pierwszej współpracy lub próbnej produkcji możemy omówić mniejszą ilość pilotażową, a dokładna liczba zależy od złożoności niestandardowej konstrukcji.
P3: Czy możecie wykonać ten dławik wspólnej mody według naszej specyfikacji?
O3: Tak, personalizacja to nasza podstawowa działalność. Proszę przesłać nam wymaganą indukcyjność wspólnej mody, prąd znamionowy, napięcie robocze, docelowe pasmo tłumienia, rozstaw pinów i maksymalne dopuszczalne wymiary, lub po prostu przesłać rysunek lub próbkę. Nasz zespół inżynierów zaproponuje rozmiar rdzenia, przenikalność i schemat uzwojenia, a przed wykonaniem narzędzi potwierdzi z Państwem każdy parametr.
P4: Jakie certyfikaty posiadacie?
O4: Certyfikacja systemu obejmuje ISO 9001 i ISO 14001. Certyfikacja produktu obejmuje CE, CB, UL, cUL i RoHS. Jeśli rynek docelowy wymaga dodatkowego lokalnego zatwierdzenia, prosimy o wcześniejsze poinformowanie nas, a pomożemy ocenić wykonalność i harmonogram.
P5: Jak długo trwa pobieranie próbek i produkcja masowa?
O5: Próbki są zazwyczaj gotowe w ciągu około 7 do 10 dni roboczych po potwierdzeniu specyfikacji, a produkcja masowa zazwyczaj trwa około 15 do 25 dni po zatwierdzeniu próbek i potwierdzeniu zamówienia. Dokładny czas realizacji jest podawany dla każdego zamówienia, ponieważ zależy od ilości, dostępności grubości drutu i tego, czy potrzebne są nowe narzędzia.
P6: Jakie warunki płatności akceptujecie?
O6: Akceptujemy T/T (przelew bankowy), PayPal i Western Union. T/T jest zazwyczaj używany do zamówień produkcyjnych, a PayPal lub Western Union jest wygodny do zamówień próbek i płatności o małej wartości. Warunki płatności są potwierdzane na fakturze proforma przed rozpoczęciem produkcji.
P7: Jak kontrolujecie jakość?
O7: Stosujemy trzystopniowy system kontroli: kontrola materiałów przychodzących, kontrola w procesie podczas nawijania i montażu oraz testy końcowe. Każda sztuka jest testowana pod kątem indukcyjności, rezystancji DC, napięcia przebicia i ciągłości obwodu otwartego/zwartnego, a wygląd i wymiary są sprawdzane wyrywkowo zgodnie ze standardem AQL. 20-osobowy zespół kontroli jakości jest odpowiedzialny za cały proces.
P8: Jak wybrać odpowiednią wartość indukcyjności wspólnej mody?
O8: Zależy to od tego, gdzie test emisji przewodzonej zawodzi. Jeśli przekraczasz limit w paśmie niskich częstotliwości, od 150 kHz do około 2 MHz, zazwyczaj potrzebna jest wyższa indukcyjność z materiałem o wysokiej przenikalności. Jeśli problem leży w paśmie wysokich częstotliwości, zazwyczaj lepiej działa niższa indukcyjność z mniejszą liczbą zwojów i niższą pojemnością pasożytniczą. Proszę przesłać nam raport z analizy EMI, a my zarekomendujemy konkretną konfigurację zamiast prosić o zgadywanie.
P9: Jakie warunki i metody wysyłki wspieracie?
O9: Wspieramy EXW, FOB, CIF, DDU i DDP. Małe próbki zazwyczaj wysyłane są ekspresową przesyłką międzynarodową, a zamówienia hurtowe wysyłane są drogą lotniczą lub morską w zależności od pilności i objętości. Wszystkie towary są wysyłane bezpośrednio z naszej fabryki w Chinach. Należy pamiętać, że nie posiadamy magazynu za granicą i nie oferujemy usługi dropshipping.
P10: Co jeśli części nie spełniają uzgodnionej specyfikacji?
O10: Proszę skontaktować się z nami, podając informacje o partii, warunki testowania i zmierzone dane. Powtórzymy test po naszej stronie na podstawie zachowanej próbki z tej samej partii. Jeśli odchylenie zostanie potwierdzone jako nasza odpowiedzialność, zorganizujemy wymianę lub kredyt i wydamy raport o działaniach korygujących wyjaśniający przyczynę źródłową i środek zapobiegawczy.
P11: Czy możecie dostarczyć dokumenty techniczne do naszego zatwierdzenia bezpieczeństwa?
O11: Tak. Możemy dostarczyć kartę specyfikacji produktu, listę materiałów, deklaracje RoHS i REACH oraz odpowiednie dokumenty certyfikacyjne. Do zgłoszenia pliku bezpieczeństwa dostarczamy również szczegóły systemu izolacji i informacje o konstrukcji uzwojenia zgodnie z wymaganiami.
P12: Czy wspieracie długoterminowe umowy o dostawy i planowanie zapasów?
O12: Tak. Dla klientów ze stabilnym rocznym zapotrzebowaniem możemy zorganizować zamówienie ramowe z zaplanowanymi dostawami, co skraca efektywny czas realizacji i chroni przed wahaniami cen materiałów w uzgodnionym okresie.
Custom Common Mode Choke Toroidal Coil product image showing detailed construction Vertical mount toroidal common mode choke inductor with 4-pin base
Powiązane produkty
Wyślij zapytanie