logo

PCB Mount Custom Common Mode Choke Toroidal Coil جریان بالا برای فیلتر EMI اینورتر

محل منبع: چین
نام تجاری: Chipsen
گواهی: UL/ISO9001/ISO14001/RoHS/Reach
شماره مدل: T9*5*3
مقدار حداقل تعداد سفارش: 3000 عدد
قیمت: $0.78-$1.08
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: 15-30 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 200-500 هزار عدد / ماه
پرس و جو در حال حاضر
يه نقل قول بگير
مشخصات
ویژگی های برجسته

خفه کننده حالت مشترک تروییدال سفارشی

,

PCB Mount تورئیدال حالت مشترک خفه

,

EMI فیلتر inverter سطح نصب حالت مشترک خفه

نوع نصب:
کوه PCB
نسبت چرخش:
اولیه تا ثانویه بر اساس مدل متفاوت است
مواد اصلی:
فریت
مواد سیم پیچ:
مس
محدوده دمای عملیاتی:
-40 درجه سانتی گراد تا +85 درجه سانتی گراد
ولتاژ ورودی:
85 ولت - 265 ولت متناوب
ولتاژ جداسازی:
3000 ولت AC
اندوکتانس:
1uH - 100uH (قابل تنظیم)
توضیحات محصول
جریان زیاد سیم پیچ حلقوی چوک حالت مشترک سفارشی برای اینورتر فیلتر EMI
سلف خفه کننده حالت مشترک حلقوی نصب عمودی - سیم پیچ فیلتر EMI 4 پین از طریق سوراخ
معرفی محصول
این چوک حالت مشترک حلقوی عمودی یک سلف سرکوب کننده EMI دو سیم پیچی است که بر روی یک هسته حلقوی فریت با نفوذپذیری بالا ساخته شده است، با دو سیم پیچ متقارن که در جهات مخالف پیچیده شده اند و به یک پایه پلاستیکی 4 پین مقاوم در برابر شعله ختم می شود تا از طریق سوراخ نصب شود.
اصل کار ساده است: جریان حالت دیفرانسیل (سیگنال مفید یا جریان برق شما) از طریق دو سیم پیچ در جهت مخالف جریان می یابد، بنابراین شار مغناطیسی لغو می شود و چوک تقریباً هیچ امپدانسی برای آن ایجاد نمی کند. جریان نویز حالت معمول، با این حال، از هر دو سیم پیچ در یک جهت جریان می‌یابد، بنابراین شار اضافه می‌شود و چوک امپدانس بسیار بالایی ایجاد می‌کند و نویز را قبل از رسیدن به خط برق یا بار مسدود می‌کند. نتیجه عملکرد انتشار پاک بدون به خطر انداختن راندمان انتقال نیرو است.
هسته حلقوی با روکش اپوکسی سبز محافظت مکانیکی و یک مانع عایق تقویت شده بین هسته و سیم‌پیچ‌های مسی لعابی ایجاد می‌کند. دو رنگ سیم مختلف برای دو سیم پیچ استفاده می شود تا شناسایی قطبیت و مونتاژ خودکار در خط تولید آسان تر شود. پایه سفت و سخت هسته را تحت ارتعاش ثابت نگه می دارد و یک ارتفاع ثابت روی PCB را تضمین می کند که برای لحیم کاری موجی و حفظ فاصله خزش در برنامه های کاربردی خط AC بسیار مهم است.
کامپوننت کاملا قابل تنظیم است. اندازه هسته، نفوذپذیری، مقدار اندوکتانس، گیج سیم، تعداد چرخش، گام پین، ابعاد پایه و کلاس عایق را می توان برای مطابقت با توپولوژی مدار، منحنی تضعیف هدف و الزامات تایید ایمنی شما مهندسی کرد. هر واحد قبل از بسته بندی 100٪ از نظر اندوکتانس، مقاومت DC، ولتاژ مقاوم در برابر هیپت و تداوم باز/کوتاه تست شده است.
پارامترهای فنی
خیر مورد مشخصات
1 نوع محصول سیم پیچ خفه کننده حالت مشترک حلقوی، سیم پیچ دوگانه، نصب عمودی
2 شماره قطعه با توجه به طراحی یا مشخصات مشتری سفارشی شده است
3 مواد اصلی توروئید فریت Mn-Zn، نفوذپذیری بالا (هسته نانوکریستالی / آمورف در صورت درخواست موجود است)
4 پوشش هسته پوشش رزین اپوکسی سبز، عایق تقویت شده بین هسته و سیم پیچ
5 اندوکتانس حالت مشترک 0.5 mH تا 100 mH (محدوده معمولی، قابل تنظیم)
6 تحمل اندوکتانسی +/-30٪ استاندارد، تحمل سخت تر در صورت درخواست در دسترس است
7 شرایط تست 10 کیلوهرتز / 0.25 ولت (متر LCR، حالت سری)
8 جریان رتبه بندی شده 0.3 A تا 20 A (بسته به گیج سیم و اندازه هسته)
9 مقاومت DC (DCR) 5 میلی اهم تا 2000 اهم، در هر سیم پیچ، در 20 درجه سانتی گراد اندازه گیری می شود
10 ولتاژ نامی کلاس ولتاژ خط AC 250 V / AC 300 V
11 ولتاژ مقاوم دی الکتریک AC 1500 ولت تا 3000 ولت، 1 دقیقه، سیم پیچ به سیم پیچ و سیم پیچ به هسته
12 مقاومت عایق >= 100 MOhm در 500 ولت DC
13 نشتی (حالت دیفرانسیل) اندوکتانس تقریباً 0.5٪ تا 2٪ از اندوکتانس حالت رایج
14 سیم سیم پیچ سیم مسی میناکاری شده کلاس 155 / کلاس 180 (UEW / EIW)، سیم عایق سه گانه اختیاری
15 کلاس عایق کلاس B (130 درجه سانتیگراد) / کلاس F (155 درجه سانتیگراد) / کلاس H (180 درجه سانتیگراد)
16 افزایش دما <= 40 K در جریان نامی
17 دمای عملیاتی -40 درجه سانتیگراد تا +125 درجه سانتیگراد
18 دمای ذخیره سازی -25 درجه سانتیگراد تا +85 درجه سانتیگراد، رطوبت <= 70٪ RH
19 پایه / مواد بوبین PBT یا فنولیک، ضد شعله UL 94V-0
20 پایانه ها 4 پین، مس کنسرو شده، از طریق سوراخ نصب عمودی، زمین پین قابل تنظیم
21 قابلیت لحیم کاری 245 +/-5 درجه سانتیگراد برای 3 +/-0.5 ثانیه، >= 95٪ پوشش
22 انطباق مواد بدون هالوژن سازگار با RoHS و REACH در دسترس است
23 بسته بندی سینی یا کارتن ضد الکتریسیته ساکن با پارتیشن فوم، کیسه مانع رطوبت
24 MOQ 1000 عدد
توجه: مقادیر بالا پنجره تولید استاندارد این خانواده محصول را پوشش می دهد. پارامترهای الکتریکی نهایی قبل از ابزار و نمونه برداری با تیم مهندسی شما قفل می شوند.
ویژگی های محصول
  • امپدانس حالت مشترک بالا با تلفات حالت دیفرانسیل کم. ساختار سیم پیچ متقارن مخالف شار دیفرانسیل را خنثی می کند، بنابراین در حالی که جریان کاری با حداقل تلفات وارد می شود، نویز کاهش می یابد.
  • پهنای باند تضعیف گسترده فریت Mn-Zn با نفوذپذیری بالا، سرکوب موثری را در سراسر باند انتشار انجام شده از 150 کیلوهرتز تا 30 مگاهرتز ارائه می‌کند و به محصول نهایی کمک می‌کند تا استانداردهای EN 55032، EN 55014، FCC قسمت 15 و آزمایش انتشار انجام‌شده CISPR را پاس کند.
  • مدار مغناطیسی بسته حلقوی. یک مسیر هسته بسته به معنای نشت شار مغناطیسی بسیار کم است، بنابراین چوک نویز را به اجزای مجاور متصل نمی کند و نسبت به ساختارهای هسته باز به تداخل خارجی بسیار کمتر حساس است.
  • سیستم عایق تقویت شده هسته پوشش داده شده اپوکسی به همراه سیم لعابی کلاس 155/180 و سیم عایق سه گانه اختیاری اجازه می دهد تا ولتاژ سیم پیچی تا سیم پیچ تا 3000 ولت AC را تحمل کند، که برای فیلتر کردن خط AC جانبی اولیه مناسب است.
  • عملکرد پایدار تحت دما محدوده عملیاتی از -40 درجه سانتیگراد تا +125 درجه سانتیگراد با افزایش دما در 40 کلوین در جریان نامی کنترل می شود، بنابراین مقدار اندوکتانس در محفظه های منبع تغذیه محصور قابل پیش بینی باقی می ماند.
  • پایه عمودی محکم مکانیکی. پایه ضد شعله 4 پین حلقوی را محکم ثابت می کند، در برابر لرزش و شوک مقاومت می کند، ارتفاع نصب را یکنواخت نگه می دارد و از سیم پیچ در برابر فشار سطح تخته در هنگام جابجایی و لحیم کاری محافظت می کند.
  • ردپای عمودی صرفه جویی در فضا جهت نصب عمودی، در مقایسه با نصب افقی توریید، ناحیه PCB کوچکی را اشغال می کند، که در تابلوهای برق با چگالی بالا اهمیت دارد.
  • لحیم کاری موجی و مونتاژ خودکار مناسب است. چیدمان استاندارد پین، پایانه‌های مسی قلع‌شده و پایه سفت، قطعه را با فرآیندهای درج خودکار و لحیم کاری موجی سازگار می‌کند.
  • کاملا قابل تنظیم اندوکتانس، درجه جریان، گیج سیم، مواد هسته، گام پین، اندازه پایه، طول سرب و کلاس عایق همگی برای طراحی شما ساخته شده اند.
  • 100% بازرسی برق اندوکتانس، DCR، Hi-pot و تداوم بر روی هر قطعه، با بازرسی نمونه بر روی ظاهر و ابعاد در استاندارد AQL آزمایش می شوند.
برنامه های کاربردی محصول
منبع تغذیه و تبدیل
  • منابع تغذیه، آداپتورها و شارژرها در حالت سوئیچینگ AC/DC
  • مبدل های DC/DC و ماژول های برق کمکی
  • منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) و واحدهای برق صنعتی
انرژی های نو و الکترونیک قدرت
  • اینورترهای فتوولتائیک خورشیدی و میکرو اینورترها
  • سیستم های ذخیره انرژی و واحدهای مدیریت باتری
  • شارژرهای داخل خودروی الکتریکی و شمع های شارژ DC
صنعتی و اتوماسیون
  • کابینت های کنترل صنعتی، سیستم های PLC و سروو درایو
  • درایوهای فرکانس متغیر و کنترل کننده های موتور
  • ابزار دقیق، تجهیزات اندازه گیری و قسمت های جلویی سنسور
روشنایی و لوازم خانگی
  • درایورهای LED و تجهیزات کنترل روشنایی هوشمند
  • کالاهای سفید شامل تهویه مطبوع، ماشین لباسشویی و یخچال
  • لوازم آشپزخانه کوچک با تابلوهای برق سوئیچینگ
ارتباطات و لوازم الکترونیکی مصرفی
  • سیستم های برق مخابرات، ماژول های برق ایستگاه پایه و روترها
  • ست تاپ باکس، تجهیزات شبکه و دستگاه های صوتی/تصویری
  • تجهیزات اداری، الکترونیک پزشکی و سیستم های امنیتی
موقعیت مدار معمولی: مرحله فیلتر ورودی EMI در ورودی خط AC، فیلتر باس DC قبل از مرحله مبدل، و سرکوب نویز مرحله خروجی قبل از بارگذاری.
مزایا
مزایای شرکت
  • تولید کننده تاسیس شده، نه یک شرکت بازرگانی
    شرکت فناوری الکترونیک دانگ گوان چیپسن در سال 2000 تاسیس شد و به مدت 26 سال بر روی قطعات مغناطیسی و راه حل های قدرت تمرکز کرده است. ما صاحب پایگاه تولید خود هستیم، بنابراین شما مستقیماً با افرادی که قطعات را می‌سازند سروکار دارید.
  • ظرفیت واقعی تولید
    یک کارخانه 10000 متر مربعی با 8 خط تولید کامل و خروجی ترانسفورماتور سالانه تقریباً 2400KK عدد. ظرفیت ظرفیت به این معنی است که برنامه تحویل شما توسط حساب های بزرگتر تحت فشار قرار نمی گیرد.
  • تیم مهندسی که زودتر به پروژه شما می پیوندد
    یک تیم تحقیق و توسعه 20 نفره با مهندسان ارشد با میانگین بیش از 26 سال تجربه. ما قبل از نقل‌قول، به‌جای نقل‌قول blind در شماره قطعه، شماتیک، منحنی کاهش هدف و محدودیت‌های فضا را بررسی می‌کنیم.
  • سیستم صدور گواهینامه کامل
    گواهینامه سیستم: مدیریت کیفیت ISO 9001 و مدیریت زیست محیطی ISO 14001.
    گواهی محصول: CE، CB، UL، cUL و RoHS.
  • کنترل کیفیت مستقل
    یک تیم اختصاصی 20 نفره QC، بازرسی مواد ورودی، کنترل در فرآیند و آزمایش نهایی الکتریکی را اجرا می کند. آزمایش الکتریکی کامل برای هر واحد اعمال می شود، نه فقط برای نمونه ها.
  • در بازارهای تقاضا اثبات شده است
    ارزش صادرات سالانه 42 میلیون دلار، حمل و نقل به آمریکای شمالی (50%)، شمال اروپا (18%)، آمریکای جنوبی (15%) و آسیای جنوب شرقی (15%). مشتریان خدمات ارائه شده عبارتند از Midea و سیگنال فدرال، و همچنین تولید کنندگان اینورتر آمریکای شمالی.
  • پشتیبانی عملی تجارت
    یک تیم صادراتی 11 نفره، شرایط DDP و DDU پشتیبانی شده، شرکت در 2 نمایشگاه بین المللی هر سال، و پرداخت انعطاف پذیر از طریق T/T، PayPal و Western Union.
مزایای محصول
  • سرکوب صدا بدون جریمه کارایی
    ساختار سیم پیچ مخالف نویز حالت معمول را مسدود می کند در حالی که اجازه می دهد جریان کاری حالت دیفرانسیل با حداقل تلفات عبور کند، بنابراین شما حاشیه EMC را بدون اضافه کردن گرما به مسیر برق به دست می آورید.
  • برای هدف تضعیف شما طراحی شده است
    به جای اینکه شما را مجبور به انتخاب از یک کاتالوگ ثابت کنیم، ما نفوذپذیری هسته، چرخش ها و گیج سیم را با منحنی انتشار هدایت شده اندازه گیری شده شما تنظیم می کنیم و شکاف را در باند فرکانسی خاص که در آن طراحی شما شکست می خورد، می بندیم.
  • حاشیه ایمنی تعبیه شده
    عایق تقویت‌شده بین سیم‌پیچ‌ها، قابلیت Hi-pot تا AC 3000 V، مواد پایه UL 94V-0 و سیم عایق سه‌گانه اختیاری به شما اجازه می‌دهد تا تأییدیه ایمنی مدارهای جانبی اولیه را دریافت کنید.
  • پایداری حرارتی برای محفظه های مهر و موم شده
    افزایش دما در 40 کلوین در جریان نامی کنترل می‌شود و یک پنجره عملیاتی -40 تا +125 درجه سانتی‌گراد، اندوکتانس را در محفظه‌های برق فشرده و با تهویه ضعیف ثابت نگه می‌دارد.
  • سازگاری دسته پس از دسته
    سیم پیچی خودکار، پارامترهای فرآیند ثابت و تست 100٪ الکتریکی، اندوکتانس و توزیع DCR را محکم نگه می دارند، بنابراین خط شما شاهد تغییر عملکرد بین تحویل نیست.
  • خط تولید دوستانه
    ارتفاع ایستاده یکنواخت، پین‌های قلع‌بندی شده و پایه سفت و سخت، نقص‌های درج و هزینه کار مجدد را در لحیم کاری موجی و مونتاژ خودکار کاهش می‌دهد.
  • هزینه کل مالکیت پایین
    حلقه‌های طراحی مجدد EMC کمتر، خرابی‌های میدانی کمتر و چرخه‌های تحویل پایدار معمولاً از تفاوت قیمت واحد در برابر یک منبع ارزان قیمت آزمایش‌نشده برتری می‌کنند.
سوالات متداول
Q1: آیا شما یک کارخانه یا یک شرکت تجاری هستید؟
A1: ما تولید کننده ای با امکانات خود هستیم. شرکت فناوری الکترونیک دانگ گوان چیپسن با 8 خط تولید کامل، یک پایگاه تولیدی به مساحت 10000 متر مربع در شهر چانگپینگ، دونگوان، گوانگدونگ، چین دارد. شما خوش آمدید برای بازدید یا ترتیب یک تور کارخانه ویدیویی.
Q2: حداقل مقدار سفارش شما چقدر است؟
A2: استاندارد MOQ 1000 عدد است. برای اولین همکاری یا ساخت آزمایشی می‌توانیم مقدار آزمایشی کوچک‌تری را مورد بحث قرار دهیم و رقم دقیق به پیچیدگی ساختار سفارشی‌شده بستگی دارد.
Q3: آیا می توانید این خفه کننده حالت معمول را مطابق با مشخصات خود ما بسازید؟
A3: بله، سفارشی سازی کسب و کار اصلی ما است. اندوکتانس حالت مشترک مورد نیاز خود، جریان نامی، ولتاژ کاری، باند تضعیف هدف، گام پین و حداکثر ابعاد مجاز را برای ما ارسال کنید، یا به سادگی طرح یا نمونه خود را ارسال کنید. تیم مهندسی ما یک طرح اندازه هسته، نفوذپذیری و سیم پیچی را پیشنهاد می کند و قبل از ابزارسازی هر پارامتر را با شما تأیید می کند.
Q4: چه گواهینامه هایی دارید؟
A4: گواهینامه سیستم شامل ISO 9001 و ISO 14001 است. گواهینامه محصول شامل CE، CB، UL، cUL و RoHS است. اگر بازار مقصد شما به تأییدیه محلی اضافی نیاز دارد، زودتر به ما بگویید و ما به ارزیابی امکان‌سنجی و زمان‌بندی کمک خواهیم کرد.
Q5: نمونه برداری و تولید انبوه چقدر طول می کشد؟
A5: نمونه ها معمولاً در حدود 7 تا 10 روز کاری پس از تأیید مشخصات آماده می شوند و تولید انبوه معمولاً حدود 15 تا 25 روز پس از تأیید نمونه و تأیید سفارش انجام می شود. زمان دقیق تحویل در هر سفارش ذکر می‌شود، زیرا به مقدار، در دسترس بودن گیج سیم و اینکه آیا به ابزار جدیدی نیاز است بستگی دارد.
Q6: چه شرایط پرداخت را می پذیرید؟
A6: ما T/T (انتقال بانکی)، PayPal و Western Union را می پذیریم. T/T معمولاً برای سفارشات تولید استفاده می شود و PayPal یا Western Union برای سفارشات نمونه و پرداخت های کم ارزش مناسب است. شرایط پرداخت قبل از شروع تولید در پیش فاکتور تأیید می شود.
Q7: چگونه کیفیت را کنترل می کنید؟
A7: ما یک سیستم کنترل سه مرحله ای را اجرا می کنیم: بازرسی مواد ورودی، کنترل در حین سیم پیچی و مونتاژ، و آزمایش نهایی. هر واحد از نظر اندوکتانس، مقاومت DC، ولتاژ مقاوم در برابر Hi-pot و پیوستگی باز/کوتاه آزمایش می شود و ظاهر و ابعاد با نمونه برداری مطابق با استاندارد AQL بررسی می شود. یک تیم 20 نفره QC مسئولیت کل زنجیره را بر عهده دارد.
Q8: چگونه باید مقدار اندوکتانس حالت مشترک مناسب را انتخاب کنم؟
A8: بستگی به این دارد که آزمایش انتشار انجام شده شما در کجا شکست بخورد. اگر از حد مجاز در باند فرکانس پایین، از 150 کیلوهرتز تا حدود 2 مگاهرتز تجاوز کنید، معمولاً به اندوکتانس بالاتر با مواد نفوذپذیری بالا نیاز است. اگر مشکل در باند فرکانس بالا باشد، اندوکتانس کمتر با چرخش کمتر و ظرفیت انگلی کمتر معمولاً بهتر عمل می کند. گزارش اسکن EMI خود را برای ما ارسال کنید و ما به جای اینکه از شما بخواهیم حدس بزنید، پیکربندی خاصی را توصیه می کنیم.
Q9: از کدام شرایط و روش های حمل و نقل پشتیبانی می کنید؟
A9: ما از EXW، FOB، CIF، DDU و DDP پشتیبانی می کنیم. نمونه‌های کوچک معمولاً از طریق اکسپرس بین‌المللی انجام می‌شوند و سفارشات عمده بسته به فوریت و حجم شما از طریق هوایی یا دریایی انجام می‌شود. همه کالاها مستقیماً از کارخانه ما در چین ارسال می شوند. لطفاً توجه داشته باشید که ما یک انبار خارج از کشور کار نمی کنیم و خدمات dropshipping ارائه نمی دهیم.
Q10: اگر قطعات با مشخصات توافق شده مطابقت نداشته باشند چه؟
A10: برای اطلاعات دسته، شرایط آزمایش و داده های اندازه گیری شده با ما تماس بگیرید. ما آزمایش را در سمت خود در برابر نمونه باقی مانده از همان دسته تکرار خواهیم کرد. اگر تأیید شود که انحراف به عهده ماست، جایگزینی یا اعتباری را ترتیب می دهیم و گزارش اقدام اصلاحی را صادر می کنیم که علت اصلی و اقدامات پیشگیرانه را توضیح می دهد.
Q11: آیا می توانید اسناد فنی را برای تأیید ایمنی ما ارائه دهید؟
A11: بله. ما می توانیم برگه مشخصات محصول، لیست مواد، اعلامیه های RoHS و REACH و اسناد گواهی مربوطه را ارائه کنیم. برای ارسال پرونده ایمنی، ما همچنین جزئیات سیستم عایق و اطلاعات ساخت سیم پیچ را در صورت لزوم ارائه می دهیم.
Q12: آیا از قراردادهای عرضه بلندمدت و برنامه ریزی سهام حمایت می کنید؟
ج12: بله. برای مشتریانی که تقاضای سالانه ثابت دارند، می‌توانیم یک سفارش کلی با عرضه‌های برنامه‌ریزی‌شده ترتیب دهیم، که زمان مؤثر را کوتاه می‌کند و از شما در برابر نوسانات قیمت مواد در طول دوره توافق‌شده محافظت می‌کند.
Custom Common Mode Choke Toroidal Coil product image showing detailed construction Vertical mount toroidal common mode choke inductor with 4-pin base
محصولات مرتبط
درخواست ارسال کنید